Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogienes Ketrīnas stils: viņa atkal izvēlas tērpu, kurā apmeklēja meitas kristības
Hercogiene Ketrīna vizītei Beļģijā izvēlējusies „Alexander McQueen” mēteļkleitu, ko pirmo reizi redzējām viņai mugurā 2015. gadā, kad hercogiene devās uz meitas princeses Šarlotes kristībām baznīcā. (Foto: Vida Press)

Hercogienes Ketrīnas stils: viņa atkal izvēlas tērpu, kurā apmeklēja meitas kristības

Skaistums
2017. gada 2. augustā 06:16 2017. gada 2. augustā 06:16
  Kasjauns.lv
Hercogiene Ketrīna (35) lieliski prot piemeklēt tērpu, kas ir ne tikai perfekti atbilstošs pasākumam, bet reizē arī stilīgs un skaists. Viesojoties Beļģijā, hercogiene bija ģērbusies baltā mēteļkleitā. Šo tērpu mēs jau esam redzējuši agrāk.

Hercogiene Ketrīna izpelnījusies tautas uzslavas un atzinību par to, ka labu tērpu nekautrējas vilkt atkārtoti. Arī šo eleganto modes nama „Alexander McQueen” mēteļkleitu esam jau redzējuši agrāk. Tā Ketrīnai bija mugurā 2015. gadā, kad viņa devās uz meitas princeses Šarlotes kristībām.

Šoreiz baltajai mēteļkleitai hercogiene bija pieskaņojusi baltu zīmola „Lock & Co” cepurīti, bet matus saņēmusi elegantā mezglā. Kājās Ketrīna apāvusi pelēkas laiviņas un rokās nesa pieskaņotu „clutch” somiņu. Koptēlu hercogiene pabeigusi ar pērļu auskariem un pērļu piespraudi.

Arī Ketrīnas izvēlētā baltā „Lock & Co” cepure viņai galvā redzēta jau agrāk. Hercogiene pirmoreiz to uzlika 2015. gadā, kad piedalījās karalienes dzimšanas dienai veltītajā „Trooping the Colour” parādē.

Arī baltā „Lock & Co” cepure hercogienei galvā redzēta jau agrāk. Viņa to pirmoreiz uzlika 2015. gadā, kad piedalījās karalienes dzimšanas dienai veltītajā „Trooping the Colour” parādē. (Foto: Vida Press)

Kā otru tērpu divu dienu vizītei Beļģijā hercogiene Ketrīna izvēlējusies pavisam jaunu gaišpelēku „Catherine Walker” mēteļkleitu. Venēciešu vilnas tērpu rotāja ar rokām darinātu pelēku mežģīņu aplikācijas. Mēteļkleitu Ketrīna papildinājusi ar pērļu un briljantu piespraudi.

„Alexander McQueen” un „Catherine Walker” ir hercogienes divi iecienītākie zīmoli, tāpēc nav brīnums, ka divu dienu vizītei Beļģijā viņa izvēlējusies tieši šo modes namu darinājumus.

Citi šobrīd lasa

Melnais leopards, par kura mocīšanu dārgi samaksās trīs cilvēki, zoodārzā sācis atkopties 3
"Asins traips un apavi miskastē" - Cēsu apkārtnē mīklaini pazudis vīrietis
Kariņš: nav nekāda pamata domāt, ka ierobežojumus varētu mīkstināt 24
Pievienot komentāru

Самый горячий внук Елизаветы II стал еще накачаннее — и попал в книгу Гиннесса

«Мой секрет красоты»: Лопез ответила на обвинения в увлечении ботоксом