Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Cik mīlīgi! Hercogiene Ketrīna izvēlas saskaņotu tērpu ar meitu

Skaistums
2017. gada 20. jūnijā 06:28 2017. gada 20. jūnijā 06:28
  Kasjauns.lv
Aizvadītajā sestdienā britu karaliskā ģimene pulcējās uz Bekingemas pils balkona, lai noskatītos gadskārtējo „Trooping The Colour” parādi, kas tiek rīkota par godu karalienes dzimšanas dienai. Hercogiene Ketrīna ar meitu princesi Šarloti svētkos bija ģērbušās līdzīgi, abas izvēlējušās maigi rozā krāsas tērpus.

Anglijas karaliene Elizabete II šogad atzīmēja 91. dzimšanas dienu, un atbilstoši tradīcijai svinības Lielbritānijā notiek divas reizes gadā – aprīlī, kad ir Viņas Majestātes īstā dzimšanas diena, un jūnijā, kad notiek plašas svinības ar militāro parādi – „Trooping The Colour”.

Hercogiene Ketrīna bija ģērbusies modes nama „Alexander McQueen” kleitā, kam pieskaņojusi „Jane Taylor” cepuri. Princese Šarlote bija tērpta līdzīgas krāsas kleitiņā ar ziedu apdruku, bet kājās apāvusi burgundija krāsas apavus, ko darinājis zīmols „Dona Carmen”. (Foto: WENN.com/Vida Press)

Lai gan tās bija karalienes Elizabetes II oficiālās dzimšanas dienas svinības, tauta visvairāk šajā dienā apjūsmoja hercogieni Ketrīnu un viņas abus burvīgos bērnus – princesi Šarloti, kura šā gada maijā atzīmēja otro dzimšanas dienu un princi Džordžu, kurš pēc mēneša svinēs ceturto jubileju.

Princis Viljams ar sievu pievienojās vecmāmiņai un vectēvam Edinburgas hercogam princim Filipam un citiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem, lai piedalītos svinīgajā ceremonijā. Noslēgumā karaliskā ģimene no Bekingemas pils balkona vēroja parādi un gaisa spēku demonstrējumus. Uz pils balkona Ketrīnai un Viljamam pievienojās arī abi viņu bērni. Princis Džordžs ar neviltotu interesi vēroja lidaparātus, kas zemu pārlidoja pili un māja tiem ar rociņu.

Pirms pievienošanās vecākiem svinībās, Džordžs un princese Šarlote notiekošo vēroja pie pils loga, auklītes Marijas Borallo pieskatīti.

Hercogiene Ketrīna pasākuma apmeklējumam bija izvēlējusies sava iecienītā modes nama „Alexander McQueen” darinātu tērpu un „Jane Taylor” cepuri. Princese Šarlote bija ģērbta pieskaņotas krāsas rozā kleitiņā ar ziedu apdruku, bet kājās apāvusi burgundija krāsas apavus, ko darinājis zīmols „Dona Carmen”. Klasiskās „Mary Jane” kurpītes iespējams iegādāties par 26.18 sterliņu mārciņām.

Citi šobrīd lasa

Parasta nedēļa Krievijā jeb - tas iespējams tikai mūsu kaimiņvalstī. Trakāko VIDEO TOP5
180 eiro dēļ vīrietis spiests nervozēt vairākas nedēļas 4
Skābes uzbrukumā sakropļota irāniete nolemj pieņemt sevi un kļūt par modeli
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

"Он был абсолютно трезвый": друг Прилучного раскрыл подробности драки в ночном клубе