Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"UgunsGrēka" zvaigzne Inga Tropa žurnālā OK: "Mani izglāba bērns"

Sievietēm
2014. gada 23. maijā 15:13 2014. gada 23. maijā 15:13
 
Jaunajā žurnāla OK! numurā intervija ar seriāla UgunsGrēks zvaigzni Ingu Tropu. Aktrise atklāti stāsta par vīriešiem, kas brīnišķīgi bijuši tikai pagātnē, savu piecgadīgo dēlu un gatavību sadegt.

„Pieņēmums, ka otrs šajā pasaulē ir, lai darītu mani laimīgu, – tas pieaugušu cilvēku attiecībās nav adekvāts uzskats. Labāk ātrāk no tā tikt vaļā un domāt pašam, kā varu sakārtot savu dzīvi un parūpēties par savu iekšējo garīgo stāvokli,” iesaka psihoterapeits Sandis Kristars Dūšelis, kurš kopā ar sievu Indru Majori-Dūšeli audzina trīs bērnus un katru gadu organizē vērienīgu pasākumu – jogas festivālu Siguldā.

Lasi dubultinterviju ar tēvu un dēlu – senioru un junioru Šipkēviciem, stāstu par leģendārā režisora Vudija Alena mūzām un sarunu ar filmas Monako princese zvaigzni Nikolu Kidmenu.

Kā arī – tavai auguma formai piemērotākās kleitas; apģērbs un aksesuāri zilo toņu gammā; vasaras sezonai atbilstošākie skaistumkopšanas un grima produkti; uztura plāns cilvēkiem ar iedzimtu noslieci uz lieko svaru un hroniskām slimībām; kas ir obsesīvi kompulsīvie traucējumi un kā ar tiem sadzīvot; visu laiku neaizmirstamākie Kannu kinofestivāla mirkļi un ceļojums uz Indiju – OK! autores Evas Katajas pieredze.

Kasjauns.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Patiesība par katru zodiaka zīmi: ko noklusē horoskopi 1
Vai Rebeka Koha, kas beigusi karjeru, nākotnē varētu pārstāvēt citu valsti? Kādas saistības palikušas sportistei 16
VIDEO: liktenīgajā dienā svinot kāzas, fotogrāfs iemūžinājis precīzi to brīdi, kad Beirūtā nograndis sprādziens
Tēmas: Monako
Pievienot komentāru

«Там все клоунада!» Критик высказался про брак Пугачевой и Галкина

«ЭКО — это априори рак?»: Врач-гинеколог и жена Малинина высказалась о Фриске и Заворотнюк