Dzīvesstils
2024. gada 24. februāris, 06:02

Pasaulē vecākā sieviete, kura brauc ar ūdensslēpēm: "Vīrs uzskata, ka esmu traka"

"Patiesā Dzīve"

“Dzīvē iespējams viss,” teic 92 gadus vecā amerikāniete Dvana Jakobsena Janga, kura atzīta par visvecāko sievietei, kas brauc ar ūdensslēpēm. Nesen viņa iekļauta Ginesa rekordu grāmatā.

“Vīrs uzskata, ka esmu traka,” pasmejas Janga. Iespējams, vīram ir taisnība, jo normāli ļaudis šajā vecumā ļoti uzmanīgi pārvietojas no vienas vietas uz otru, nevis lielā ātrumā traucas ar slēpēm pa ūdens virsmu.

foto: ekrānuzņēmums no video

Jangai bija 29 gadi, kad viņa pirmo reizi uzkāpa uz ūdensslēpēm, un ar to bija gana, lai šī lieta iepatiktos. Tas notika pagājušā gadsimta sešdesmito gadu sākumā, kad viņa ar vīru iegādājās mājiņu pie ezera Aidaho štatā, kur tolaik braukāšana ar ūdensslēpēm bija populāra izklaide. 

foto: ekrānuzņēmums no video

Teju katru vasaru viņi atpūšas pie ezera, un Janga regulāri brauc ar ūdensslēpēm. Viņa stāsta, ka ikreiz, kad uzkāpj uz slēpēm, jūt patīkamu kņudoņu vēderā. Aktīvajā atpūtā viņa iesaistījusi arī bērnus, mazbērnus un mazmazbērnus.

foto: ekrānuzņēmums no video

Janga apliecina, ka braukšana ar ūdensslēpēm esot norūdījusi raksturu, viņa iemācījusies nekad nepadoties. “Ja es izvirzu kādu mērķi, es to cenšos sasniegt,” teic ņiprā kundze.

Tēmas