Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
No Valsts policijas rīcībā esošajiem materiāliem.

Siguldā pazudusi piecus gadus veca meitenīte 1

Bērni
26. jūnijā 18:45 2022. gada 26. jūnijā 18:45 | Papildināts, 26. jūnijā 21:31
  Jauns.lv
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknis meklē bezvēsts pazudušu piecus gadus vecu meitenīti Evitu, informē policijā.

Bērns šodien, 26. jūnijā, ap pulksten 14.00 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē (Peldu iela), un līdz šim brīdim nav atradies.

Šobrīd notiek meklēšanas pasākumi, notikuma vietā strādā Valsts policija, Pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Policija koordinē meklēšanas darbības, tostarp brīvprātīgo iesaisti un jau ir nokomplektētas vairākas meklētāju grupas, tādēļ policija informē, ka patlaban plašāka brīvprātīgo iesaiste nav nepieciešama. Rūpēs par brīvprātīgo drošību, policija aicina iedzīvotājus pašrocīgi neizvērst meklēšanas pasākumus un uzticēties profesionāļiem.

Foto: No Valsts policijas rīcībā esošajiem materiāliem.

Meitenes pazīmes: augums 120-130 cm, gaiši mati ar čolku, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā – priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

Valsts policija aicina aplūkot meitenītes attēlu un atsaukties ikvienu, kurš redzējis meiteni un zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67950402 vai 110.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas spēki sašāvuši pēdējo tiltu, pa kuru Krievija pārsvieda tehniku uz Hersonas apgabalu 6
Izliekas par garīgi slimiem un šauj sev dibenos – atklājas jauni krievu okupantu triki aizbēgšanai no kara
VIDEO: Purvciemā aiztur bēgošu mopēdistu alkohola reibumā
Pievienot komentāru