Skaistums
2021. gada 30. decembris, 18:12

Kā sievietei izvēlēties pareizā izmēra veļu? Atbild Žanna Dubska

Jauns.lv

Stiliste Žanna Dubska šovā "Ģimene burkā" iepazītajai Agritai Bindrei-Blumenauai ieteikusi, kā pareizi izvēlēties veļu gan ērtumam, gan tuvībai.

"Pirmkārt, dažādā veļā tu jūties citādāk, otrkārt, tā reizēm ir jāparāda arī kādam citam. Krūšturis ir ļoti svarīgs un es pamanīju, ka tas tev ir par mazu. Nepieciešams piemeklēt tādu, kurā tavi "mīkstumiņi" nelien ārā pa apakšu vai sāniem - bļodiņai jābūt pietiekami lielai. Kad izvēlies komplektu, vienmēr vajag nopirkt klāt arī vismaz divas biksītes," bilst Žanna.

Žannas Dubskas jaunās grāmatā “Rīdzinieces noslēpumi” atvēršanas svētki

Žannas Dubskas jaunās grāmatā “Rīdzinieces noslēpumi” atvēršanas svētki.

gallery icon
54

Viņa atklāja, ka jāizvēlas tāds krūšturis, kas nav ne par ciešu, ne par vaļīgu - ja to aiztaisa ar pirmajiem āķīšiem. Tāpat jāpievērš uzmanība, lai krūštura apakšējā daļa piegulētu gana cieši, tā iemesla dēļ, ka veļa laika gaitā paliek staipīgāka.

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Žanna Dubska.

Arī Agritai bija, ko teikt: "Es līdz šim tam pievērsu ne pārāk lielu uzmanību. Ieej, nopērc un dzīvo tālāk. Žanna ir sieviete ar savu interesantu nostāju, līdz ar to tie ieteikumi arī ir tādi savdabīgi, bet visnotaļ vērā ņemami. Ir pie kā piedomāt."

Žanna iesaka arī noskaidrot, kāda piegriezuma apakšveļa vislabāk der katrai krūšu formai, jo ne visi ir paredzēti, piemēram, tādiem apaļumiem kā Agritai.

Žannas Dubskas grāmatas atklāšanas svētki

2018. gada 12. decembra vakarā modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" ar izsmalcinātu ballīti un sabiedrībā zināmu viesu klātbūtni tika ...

gallery icon
31