Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna zīmola "Miu Miu" jaciņā. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

 

Hercogiene Ketrīna koši sarkanā adītā jakā ļoti atgādinājusi princesi Diānu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Stila jaunumi
2021. gada 22. decembrī 10:44 2021. gada 22. decembrī 10:44
  Jauns.lv
Hercogiene Ketrīna nofilmēta svētku koncerta "Together at Christmas" reklāmas video rullītī. Kadrā viņa redzama adītā jakā, kas ieturēta Ziemassvētku un Jaungada sezonas galvenajā krāsā - sarkanā.

“Man ir liels prieks, ka vadīšu pārraidi šeit,” esot Vestminsteras abatijā, sacīja hercogiene Ketrīna. Viņa bija ģērbusies zīmola “Miu Miu” darinātā sarkanā adītā jakā ar baltām rozītēm un baltu apkakli. Ļoti līdzīgā apģērbā savulaik manīta arī Velsas princese. Lēdija Diāna ne reizi vien sabiedrībā redzēta koši sarkanā džemperī ar baltām aitiņām. Tā autori bija britu dizaineri Džoanna Osborna un Sallija Mjūra. Arī viņas džemperim bija baltā apkaklīte, tāpat kā hercogienes Ketrīnas izvēlētajam apģērbam. Princeses Diānas džemperis savulaik iepaticies daudziem.

“Mirdz kā Ziemassvētku eglīte”, “Mūsu skaistule, apbrīnojams, cik lieliska”, “Ketrīna ir brīnišķīga jebkurā apģērbā”, “Sarkanā krāsa viņai piestāv, uzreiz kļuva spilgtāka!”, “Ar nepacietību gaidu koncertu, tas patiešām būts pats spilgtākais svētku piedzīvojums” – raksta hercogienes Ketrīnas fani.

 

Citi šobrīd lasa

Nosauktas Eiropas pilsētas ar lētākajām viesnīcām šovasar
Latviete Dace pārsteidza norvēģus, paņemot atvaļinājumu un aizbraucot strādāt uz ziemeļiem
Zobārsts brīdina par izplatītākajām kļūdām tīrot zobus. Šīs kļūdas pieļaujam mēs visi 1
Pievienot komentāru