Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

 

Zināms patiesais iemesls, kāpēc Megana Mārkla vainoja karalisko ģimeni rasismā un vienaldzībā 4

Sievietēm
9. jūnijā 10:12 2021. gada 9. jūnijā 10:12
  Jauns.lv
Grāmatas “Karaliski ģērbti: Harijs un Megana saviem vārdiem” (“Royally Suited: Harry and Meghan in their own words”, 2018) autors Fils Dampjērs sarunā ar izdevumu “Fabulous” izteicis savu viedokli par to, ko Megana Mārkla patiesībā centusies panākt, kad pieņēma lēmumu Oprai Vinfrijai atklāt par rasismu britu karaliskajā ģimenē, vīra radinieku neieinteresētību viņas problēmās un Harija garīgās veselības stāvoklī.

Fils Dampjērs ir pārliecināts, ka Meganas paustie apvainojumi ir tikai "iegansts” reizi par visām reizēm saraut jebkādas saites ar karalisko ģimeni. Grāmatas “Karaliski ģērbti: Harijs un Megana saviem vārdiem” autors apgalvo, ka Megana nekad nav plānojusi ilgi palikt Bakingemas pilī un vēl jo vairāk nest slogu, ko uzliek karaliskā protokola ievērošana.

“Es neticu, ka viņi [karaliskā ģimene] nepalīdzēja Meganai, kad viņai bija nepieciešama aizsardzība. Un es neticu, ka viņa bija atstumta rasu aizspriedumu dēļ. Nedomāju, ka [“Megxit”] iemesli slēpjas tajā. Esmu pārliecināts, ka viņai nekad nebija nodoma palikt karaļnamā. Baidos, ka visi viņas apvainojumi karalienei, radiniekiem un galminiekiem un to attieksmei pret viņu un Hariju ir tikai iemesls un attaisnojums tam, ko viņi ir izdarījuši. Aiziešanas iemesls ir pavisam cits,” paziņojis Fils Dampjērs.

Eksperts uzskata, ka, visticamāk, dzīve karaliskajā ģimenē bijis tikai nepieciešamais tramplīns, lai Megana padarītu sevi atpazīstamu un varētu realizēt savus gadiem ilgi lolotos komerciālos projektus. Bet apvainojumi, kurus viņa izteica, sarunājoties ar Opru Vinfriju, bijis tikai iemesls skaļāk pieteikt sevi un noslēpt patiesos iemeslus, kāpēc viņi pameta Bakingemas pili.

Princis Harijs un Megana Mārkla sniedz interviju Oprai Vinfrijai. (Foto: ddp images/AIex Todd / Avalon / Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Krievijā atrasts ASV studentes līķis; sieviete iepriekš darbojusies kā snaipere 11
"Sargi sevi pats, tad..." - Astrologs Kristaps Baņķis brīdina par riskanti provocējošu Jāņu nedēļu
"Lēcu uz galvas ūdenī un lauzu sprandu" - Jura stāsts, kas aicina aizdomāties 6
Skatīt visus komentārus

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?