Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Daudzi droši vien arī dzirdējuši, ka vislabāk kapus apmeklēt rīta pusē, līdz pusdienlaikam, bet ne vēlāk par trijiem pēcpusdienā. Tas arī ir sens kapu likums. Ieteicams arī kapus neapmeklēt vienatnē. (Foto: Shutterstock)

Kapu enerģētikas mistika: kādi ir kapu likumi, un kāpēc svarīgi neapbēdināt mirušos 7

Cita pasaule
2020. gada 13. decembrī 06:35 2020. gada 13. decembrī 06:35
  Inguna Mukāne | "Patiesā Dzīve"
Varbūt ne tik lielā mērā kā iepriekšējās paaudzes, tomēr arī mūsdienu cilvēki joprojām ievēro senās kapu tradīcijas un rituālus, kas nodoti no paaudzes paaudzē. Kapu likumiem – neko no kapiem neņemt un nenest mājās un tamlīdzīgi – ne vienmēr ir racionāls vai zinātnisks skaidrojums, tomēr tie nav arī tukša māņticība. Iespējams, kapsētās uz katru no mums vairāk vai mazāk iedarbojas to īpašā enerģētika.

Kapos gribot negribot uznāk apcerīgas, bēdīgas vai pat drūmas domas, jo bez sērām par aizgājušajiem tuviniekiem tur acīm redzams kļūst ikviena dzīves noslēgums – tas, ka viss reiz beidzas, vismaz uz zemes, fiziskajā plāksnē. Neikdienišķās sajūtas ar savu artavu  papildina arī kapu folklora – dažādi briesmu un spoku stāsti.

Nav jau gluži tā, ka vairums no mums domātu tikai par melnu un negatīvu enerģiju, kas valda kapsētās un tā vien gaida izdevību, lai varētu kaitēt dzīvajiem. Tomēr – vai esat ievērojuši, ka kapos nav iespējams padomāt par kaut ko jautru? Pat ja cenšas piespiest sevi to darīt, tas būs ļoti apgrūtinoši. Ja cilvēku ievestu kapos ar aizsietām acīm un viņš nezinātu, kur atrodas, pat tad viņam prāts nenestos uz jautrību.

Nenoliedzami, jau kopš seniem laikiem cilvēki ir sajutuši, ka kapsētā valda sava īpašā enerģētika un ka to veido gan palicēji, kas dodas uz kapiem ar savām domām, gan arī TĀS pasaules mistiskā klātbūtne.

Lasi tālāk un uzzini par kapsētu likumiem un īpašo enerģētiku:

0 /7

Citi šobrīd lasa

Kaspars Zāle jau otro reizi atlaists no Dailes teātra - aktieris taisnību meklēs tiesā 8
Pirmo reizi četru gadu laikā sals Latvijā pastiprinājies līdz -30 grādiem 4
Sestdien Latvijā atklāti 567 Covid-19 gadījumi, bet miruši vēl 17 sasirgušie
Skatīt visus komentārus

«Режиссура — Гарри и Елизавета»: Галкин показал мини-спектакль своих детей