Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Astoņus gadus veca meitene kļūst slavena, baseinā peldoties kopā ar savu mīluli - čūsku

Bērni
26. oktobrī 12:36 2020. gada 26. oktobrī 12:36
  Jauns.lv
Astoņus gadus vecā Inbara Regeva no Izraēlas kļuvusi populāra, pateicoties savam eksotiskajam mājas mīlulim. Izraēlā joprojām ir ļoti karsts, un meitene kopā ar viņu mēdz atvēsināties piemājas pagalmā esošā baseinā. Inbaras mājdzīvnieks ir - pitons.

3,35 metrus garā dzeltenā čūska Bella ir viena no vairākiem šīs ģimenes mājas mīluļiem, kuri draudzīgi sadzīvo ģimenes aprūpētajā dzīvnieku patversmē Izraēlas dienvidos.

Čūska ir nosaukta par Bellu (latv. Skaistule) - par godu populārajai Volta Disneja studijas veidotās animācijas filmas "Skaistule un Briesmonis" varonei, kas bija saposusies dzeltenā greznā kleitā.

Astoņus gadus vecā Inbara Regeva un viņas mājdzīvnieks - pitons Bella. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Inbara stāsta, ka Bella viņai ir lieliska kompanjone koronavīrusa pandēmijas ierobežojumu laikā. Meitenes skola Izraēlā jau vairākas nedēļas ir slēgta, un čūska viņai ir lieliska sabiedrotā, lai nevajadzētu mājās garlaikoties.

Inbara un Bella draiskojas baseinā. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Inbaras māte Sarita Regeva ir sākumskolas skolotāja un viņa neslēpj, ka meitas mājas mīluļu dēļ ir saskārusies ar plašu neizpratni. "Jūs nemīlat savu bērnu, ja ļaujat viņam darīt ko tādu," viņas audzināšanas metodes nosoda daudzi vecāki. 

Inbaras mamma, sākumskolas skolotāja Sarita Regeva. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Tomēr mamma uzsver, ka Inbara un Bella ir kopā uzaugušas, labi pazīst viena otru, un viņu ģimenē meitas peldēšanās kopā ar pitonu netiek uzskatīta par kaut ko ārkārtēju. Sarita neslēpj - daudziem ir arī viedoklis, ka viņa tomēr ir laba māte. Ja bērns jau kopš bērnības ir ieradis par kādu rūpēties, viņš arī pieaugušā dzīvē nebūs egoistisks un rūpēsies par citiem, atgādina mamma Sarita.

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 2
Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 20
Eiroparlamenta deputāts, kurš zināms kā liels LGBT kopienas pretinieks, pieķerts vīriešu grupveida seksa ballītē 13
Pievienot komentāru

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда