Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Olga Rajecka: "Bērns ir lielākā laime, kas vien sievietei var būt"

Bērni
19. oktobrī 17:45 2020. gada 19. oktobrī 17:45
  Jauns.lv
Otrdienas vakarā televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šova “Kad viņas satiekas” studijā pie Dagmāras Legantes-Celmiņas, Sandas Dejus un Kristīnes Virsnītes viesosies muzikāla un sirsnīga kompānija. Šarmantā dāma, kurai vienmēr ir 16, - Olga Rajecka, kā arī mūziķis un komponists Andris Ērglis.

Olga atklās savu lielisko gaumi uz tērpiem, kā arī ar milzu pietāti runās par savu ģimeni un bērniem. Mīlestība, ar kādu viņa stāstīs par sava dzīvesbiedra sešgadīgo dēliņu, kuru audzina kopā, līdz sirds dziļumiem aizkustinās šova vadītājas.

Dziedātāja neslēps, ka ir priecīga par iespēju audzināt ne tikai meitu, bet nu jau arī dēlu, un atklāti sacīs, ka tas ir pašsaprotami - mīlēt ne tikai vīrieti, bet arī viņa bērnu.

Savukārt atceroties laiku, kad meita vēl bijusi maza, Olga godīgi sacīs, ka tolaik Marija bijusi viņas absolūta prioritāte.

Olga ar meitu Mariju pirms vairākiem gadiem. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

“Es vienmēr esmu teikusi, ka bērns ir vislielākā laime, kas vien sievietei var būt.

Man vienmēr bērns ir bijis pirmajā vietā. Vienmēr. Otrajā vietā mūzika.

Lai arī kas būtu, es vienmēr padomāšu vispirms par saviem bērniem. Es arī Marijas dēļ ļoti daudz ko darīju ar bērniem - gan rīkoju pasākumus, gan izbraucienus. Un tad, kad man bija 45 gadi, un Marijai 15, es sapratu, ka viņa ir izaugusi, ka viņa jau pati var visu. Un tad es sapratu, ka man jāsāk atkal dziedāt – tā riktīgi un pa īstam. Jo tiešām – tie piecpadsmit gadi bija tikai viņai” tā Olga Rajecka.

Tikmēr Andris Ērglis būs atklāts un neslēps, ka dzīve starp divām pilsētām – Liepāju un Rīgu, kur aug viņa atvases, nav viegla, taču arī viņa galvenā motivācija dzīvē ir viņa četri bērni. Pievienojies un uzzini, kas notiek tad, kad viņas satiekas, - otrdien, 20. oktobrī plkst. 21:35, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Citi šobrīd lasa

Viena tikšanās, septiņi saslimušie - Covid-19 ķer populārus Latvijas mūziķus
Uzņēmumā "Adugs" konstatēts "smagāko pārkāpumu komplekts", saka Darba inspekcijā 5
37 gadu vecumā no Covid-19 miris pazīstams Lietuvas smagatlēts

В сети появилось ранее не опубликованное видео принцессы Дианы с Уильямом

«Олег Ефремов покончил с собой»: обнародовано тайное письмо любовницы актера