Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 10

Dzīvesstils
21. septembrī 21:23 2020. gada 21. septembrī 21:23
  Jauns.lv
Ar nepatīkamu situāciju saskārusies Jaunjelgavas iedzīvotāja Sanita, kas uzaugusi bērnunamā. Sasniedzot pilngadību, pirms desmit gadiem otrās grupas invalīdei pašvaldība ierādīja dzīvokli mazpilsētas nomalē. Tagad sociālais dienests, nesaskaņojot notiekošo ar Sanitu, dzīvoklī - blakus istabā - vienu pēc otra sāk izmitināt dažādus klientus, kuriem piemīt īpatnības, ziņo TV3 raidījums "Bez tabu".

"Piecus gadus dzīvoju viena. Sākumā, man nezinot, iebāza guļošu tanti. Dzirdēju apvainojumus, ka man nav sirds, ka es ūdeni nevarot pienest. Tad tantiņu aizveda uz slimnīcu. Nākamo ielika vīrieti - dzērāju. Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam. Es pateicu, ka negulēšu, lai vācas prom," stāsta Sanita.

Tā kā sieviete grādīgo nelieto, tad piedāvājumi sadzert nesaistot.

Citu mitekli Sanita nespēj atļauties, jo nesen zaudējusi darbu, bet jaunu darbu veselības problēmu dēļ neesot tik viegli atrast. 

Vairāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā. 

Citi šobrīd lasa

Nicas teroraktā visilgāk izdzīvojušā upura pēdējie vārdi: "Pasakiet maniem bērniem, ka es viņus mīlu" 5
Ģimene Floridā savā mājā atrod retu divgalvainu čūsku
Santas Zāmueles jaunais vīrs esot bankrotējis
Tēmas: Jelgava, Bez tabu
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

Смелое декольте и золотые сапоги: Наташа Королева появилась перед поклонниками без юбки