Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Fotogrāfija, kas tapusi par godu prinča Čārlza 70. dzimšanas dienai. (Foto: MEGA / Vida Press)

Prinča Čārlza 70. dzimšanas dienas fotosesija Viljama un Harija dēļ izvērtusies “īstā murgā”

Sievietēm
15. augustā 06:23 2020. gada 15. augustā 06:23
  Jauns.lv
Internetā turpina parādīties fragmenti no jaunās grāmatas par hercogieni Meganu un princi Hariju „Meklējot brīvību: Harijs un Megana un viņu modernā karaliskā ģimene” („Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family”), ko sarakstījuši žurnālisti Omids Skobijs un Kerolaina Duranda.

Atklātībā nonākušās jaunākās vēstis tikai aizvien vairāk norāda uz nemierīgajām attiecībām karaliskajā ģimenē. Kā apgalvo jaunās grāmatas autori, diena, kad bija sarīkota fotosesija par godu prinča Čārlza 70. jubilejai, izvērtusies par „visīstāko murgu” viņa dēlu Viljama un Harija dēļ, kas nemitīgi vilcinājās un mainīja savu attieksmi pret tēvu.

Fotogrāfijā princis Čārlzs sēž uz soliņa ar mazdēlu princi Džordžu klēpī, bet līdzās viņam - sieva hercogiene Kamilla un mazmeita princese Šarlote. Aizmugurē stāv vecākais dēls princis Viljams ar sievu hercogieni Ketrīnu, kura rokās tur jaunāko atvasi princi Luisu. Vēl aizmugurē stāv Čārlza jaunākais dēls princis Harijs ar sievu hercogieni Meganu.

Kāds zinātājs grāmatas autoriem atklājis, ka noorganizēt šo fotosesiju bijis ļoti grūti, jo ne Viljams, ne Harijs nav vēlējušies pielikt pūles, lai saskaņotu savus dienas plānus. Grāmatas autori Čārlza un Harija attiecības noraksturojuši kā „sarežģītas”.

Grāmatā arī teikts, ka Viljams un Harijs esot bieži strīdējušies par naudas lietām. Harijs esot izjutis sava vecākā brāļa tādu kā pārākumu, un tas viņu ļoti nomācis.

„Lai gan Čārlzs ir Harija tēvs, viņš ir arī viņa priekšnieks, un tas daudzējādā ziņā apgrūtina viņu attiecības. Harijs vienmēr bijis otrais aiz sava brāļa, it īpaši, kad runa bija par finanšu jautājumiem. Bija reizes, kad Harijs vēlējās uzņemties daudz lielākus projektus un vairāk strādāt, taču nevarēja saņemt naudu šo projektu atbalstam. Viljams vienmēr bija pirmajā vietā. Viņu strīdi bieži bija saistīti ar naudu,” raksta grāmatas autori.

Citi šobrīd lasa

Aizturētā sektas līdera Visariona pilsētā dzīvo cilvēki no Latvijas. Viņu atbalstītāju skaits te – ārkārtīgi audzis 2
Negaidīti: pēkšņi notikusi Lukašenko inaugurācijas ceremonija 36
Navaļnijs jautri komentē Putina versiju par pašsaindēšanos ar "Novičok", kura izstrādātājs dzīvojot Latvijā 11
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган возмутила британцев, в телеэфире вынудив Гарри нарушить важное королевское правило 1

Экс-соседка Пугачевой рассказала о гулянках в особняке звезды