Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rebeka Koha Turcijā. (Foto: Instagram @rebeka_koha)

FOTO: islāmticīgā Rebeka Koha parāda savu laimīgo ikdienu kopā ar mīļoto Moazu 25

Attiecības
1. augustā 14:28 2020. gada 1. augustā 14:28
  Jauns.lv
Latvijas labākā svarcēlāja Rebeka Koha pagājušajā svētdienā pārsteidza daudzus savus tautiešus, paziņojot, ka nolēmusi pāriet islāmticībā ar visām no tā izrietošajām sekām.

Koha svētdien savā "Instagram" kontā rakstīja, ka tagad var sākties viņas dzīves jaunā un skaistā nodaļa.

Galvenais iemesls ticības maiņai bija attiecības ar savu līgavaini Kataras diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu. Tieši ar viņu kopā Turcijā savu laiku pēdējās dienas arī pavada Latvijas sportiste.

Pēdējais ieraksts Rebekas "Instagram" kontā liecina, ka viņa ir ļoti laimīga kopā ar mīļoto, ko apliecina sirds emotikonas pie bildēm un minētā atrašanās vieta: "paradīze zemes virsū". Pie ieraksta izmantoti vairāki aar arābu pasauli saistīt tēmturi, kas liek noprast, ka Koha tiešām izbauda savu jauno ārieni.

Iepriekš Rebeka izdzēsa visas iepriekš publicētās fotogrāfijas un aicināja cienīt viņas izvēli. Kā musulmaniete Koha lūdza citiem nepublicēt un publiski nedalīties ar fotogrāfijām, kurās redzami sportistes mati vai ķermeņa daļas, piemēram, rokas, kakls vai kājas.

Interesanti, ka neilgi pēc paziņojuma Koha, kurai iepriekš bija aptuveni 93 000 "Instagram" sekotāju, zaudēja aptuveni 6 000 no tiem. Pašlaik atkal viņas sekotāju skaits pamazām atgriežas iepriekšējos apmēros, jo šobrīd viņai seko vairāk nekā 90 000 "Instagram" kontu.

Saistītās ziņas

Rebeka Koha joprojām redzama reklāmās: kā sadarbības partneri reaģēs uz sportistes lūgumu nerādīt viņu iepriekšējā veidolā 11
Kā dzīvo sievietes Katarā, ar kuras pilsoni saderinājusies islāmā pārgājusī Koha 7
Rebekas Kohas treneris nobažījies par sportistes veselību 11

Jauns.lv jau vēstija, ka Rebeka Koha maija sākumā paziņoja par saderināšanos ar savu mīļoto vīrieti - Kataras sportistu Moazu Mohamedu Ibrahimu.

Koha ir divkārtēja Eiropas čempione, divas reizes triumfējusi pasaules čempionātā junioriem, un arī viņas jaunais mīļotais ir titulēts sportists - 2016. gadā kļuva par pasaules junioru čempionu diska mešanā.

Par to, ka viņai ir attiecības ar Ibrahimu, Koha martā pavēstīja sociālās saziņas tīklā "Instagram". Pie profila ar emocijzīmēm norādīja, ka "viņas sirds ir aizslēgta", tātad atvērta vien Moazam Mohamedam.

Citi šobrīd lasa

Rebeka Koha nav vienīgā jeb Latvijas sporta daiļavas, kas ieskatījušās ārzemniekos
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 4
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 3
Skatīt visus komentārus

Дружба или нечто большее? Брэдли Купера застали на пляже с экс-женой Бена Аффлека

"Что за бабка!": Поклонники ужаснулись от вида Ксении Собчак в Италии