Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vaira un Imants gredzenus mija Kanādā pirms 60 gadiem. Līgavai tolaik bija 22 gadi, bet līgavainim – 26. Šā gada 16. jūlijā pārim bija Dimanta kāzas. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Vaira Vīķe-Freiberga ar vīru Dimanta kāzās saņem īpašu dāvanu

Bērni
1. augustā 05:52 2020. gada 1. augustā 05:52
  Žurnāls "Kas Jauns"
Bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga (82) ar vīru datorzinātnieku Imantu Freibergu (86), kuri nupat atzīmēja 60. kāzu jubileju jeb Dimanta kāzas, kļuvuši par vecvecākiem mazdēliņam Ritumam Jānim Freibergam, vēsta žurnāls "Kas Jauns".

Par skaisto Dieva dāvanu vecāku apaļās kāzu jubilejas gadā sociālajā vietnē "Facebook" pavēstījis Vairas un Imanta Freibergu dēls tulkotājs Kārlis Freibergs, kurš jau 17. gadu aizvada laulībā ar mākslinieci Lindu Freibergu.

Vairas un Imanta Freibergu dēls tulkotājs Kārlis Freibergs jau 17. gadu aizvada laulībā ar mākslinieci Lindu Freibergu. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

“Izjūtu papildu prieku par to, ka Dievs ir devis mums ar Lindu iespēju maniem vecākiem piešķirt vēl vienu dārgumu viņu kāzu Dimanta jubilejas gadā. 11. maijā ielīksmojām viņus ar ziņu, ka pasaulē nācis viņu otrais mazdēls Ritums Jānis Freibergs (pirmais mazdēls ir Indras dēls Ivars, kurš piedzima Vairas un Imanta Zelta kāzu jubilejas gadā). Visi jūtamies ļoti laimīgi par mazā brālīša pievienošanos mūsu ģimenei,” ar priecīgo ziņu par ģimenes pieaugumu dalās Kārlis. Viņš nu ir daudzbērnu tēvs – abi ar Lindu ir vecāki arī divus mēnešus vecā dēliņa Rituma Jāņa māsām Alisei Marijai (7) un Austrai Lilijai, kurai septembrī paliks pieci gadi.

Vaira un Imants gredzenus mija Kanādā pirms 60 gadiem. Līgavai tolaik bija 22 gadi, bet līgavainim – 26. Šā gada 16. jūlijā pārim bija Dimanta kāzas.

Saistītās ziņas

FOTO: Levits un Vīķe-Freiberga iestādījuši veltījuma ozolus Likteņdārzā
Vaira Vīķe-Freiberga: "Mani par daudz interesē dzīve…"
FOTO: eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga satiek pāvestu Francisku

Citas interesantākās ziņas un notikumus skatiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Rebeka Koha nav vienīgā jeb Latvijas sporta daiļavas, kas ieskatījušās ārzemniekos
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 2

«Разделяют нас»: принц Гарри и герцогиня Меган объявили бойкот

Без подвоха: на юге Италии туристам сдают жилье по два евро за ночь