Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rojs Maizītis

Dievs nav saldumu automāts. Saruna krīzes laikā ar mācītāju Kasparu Simanoviču

Intervijas
24. maijā 05:30 2020. gada 24. maijā 05:30
 
Sandra
Landorfa
| "Patiesā Dzīve"
Mūsu līdzšinējais dzīvesveids ir salīdzināms ar lakas kārtu, ar kuru pārklājām kādu satrupējušu laiviņu, bet apakšā ir visādas neglītas lietas. Tā saka mācītājs Kaspars Simanovičs. Krīzes brīdis cilvēka briedumam esot ļoti svarīgs – mēs iemācīsimies domāt par nāvi un priecāties par dzīvi.

Par īpašu garīguma centru Rīgā un visā Latvijā Torņakalna baznīcu izveidoja Juris Rubenis. Skaisti askētisks, nokalnītē pie tās joprojām slejas viņa iecerētais Meditāciju nams. Ar īstu cilvēkmīlestību un atvērtību šī vieta dzīvo ļaudīs un arī mācītājos, kas ir Lutera draudzei piederīgi.

Viens no viņiem ir Kaspars Simanovičs. TV 24 raidījumā "Kur tas suns aprakts" viņš izteica salīdzinājumu, ka cilvēks šajās krīzes dienās jūtoties kā peldētājs, kurš jau ir tuvu ezera krastam, liek kājas pie zemes, cerot uz cietu pamatu, bet saprot, ka līdz tam vēl nesniedzas.

Ko krīze atklāj par mūsu sabiedrību, kādas ir mūsu nākotnes izredzes, un vai ticīgajiem cilvēkiem krīzes laikā ir vieglāk - "Patiesās Dzīves" sarunā ar Kasparu Simanoviču:

0 /6

Citi šobrīd lasa

Histēriskos smieklos sieviete stāsta par neveiklāko brīdi mūžā, parādoties kailai meitas attālināto mācību tiešraidē 2
Latvijas noslēpumi: 1940. gads un Latvijas aizstāvēšanas plāni 17
“Zem formas tērpa slēpjas mīlulis," tā iepriekš domāja policista, kurš vainojams afroamerikāņa nāvē, sieva. Tagad iesniegusi šķiršanos 15

Анастасия Волочкова сделала свой самый откровенный шпагат

"Мы разбиты. Сломаны. Выпотрошены": 3-летняя дочь звезды Instagram умерла от рака за шесть недель