Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Kā saka, zeme visskaistāk smaržo pēc uzaršanas!" tā Anna. (Foto: Juris Rozenbergs)

"Nav jāiekrīt stindzinošās bailēs!" - tautu uzmundrina Anna Lieckalniņa 3

Dzīvesstils
26. martā 11:33 2020. gada 26. martā 11:33
  Jauns.lv
Geštalta terapeite Anna Lieckalniņa publicējusi vēstījumu sociālās saziņas tīklā "Facebook", šajā grūtajā laikā paužot domu: "Darām! Darām to, ko varam!"

"Mīļie! Braucu caur Rīgu! Ielas tukšas, saulīte spīd un ir tik skaisti patiesībā! Daudz domu pa galvu jaucas... no melnā humora, līdz uzmundrinošiem vārdiem un ārkārtīgi lielu dzimtenes mīlestību!
Zini, kamēr atbraucu līdz savam galapunktam, izkristalizējās galvenā doma- darām! Darām šobrīd to, ko varam! Nav jāiekrît stindzinošās bailēs!!!! Tieši tas visu padara grūtu!" uzskata Lieckalniņa, iesakot iedvesmu smelties animācijas darbos.

"Bija tāda multfilma, kura latvieti atspoguļoja kā “muļķīti”, kurš principā nekad nesaprot, kas notiek, bet vienmēr grūtā brīdī pieglaužas savai zemei! Domāju, ka arī šoreiz mums tā ir jādara!!!! Lai skaists mums visiem šis pārdomu laiks! Un kā saka, zeme visskaistāk smaržo pēc uzaršanas!" savu vēstījumu noslēdz Anna.

Citi šobrīd lasa

Rīgā iestrēgušā čehu cirka dzīvnieki atraduši pagaidu mājvietu; mākslinieki pārsteigti par latviešu atsaucību 21
Krievijā pilnīga kontrole ar sejas atpazīšanas kamerām: policija ierodas pēc tam, kad vīrietis tikai iznesis atkritumus 18
Aktieris Ēriks Vilsons lasa pasakas pieaugušajiem
Skatīt visus komentārus

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева