Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
File photo dated 13/12/2019 of Prime Minister Boris Johnson with partner Carrie Symonds, they have announced that they are expecting a baby in the early summer and that they have got engaged. (Foto: PA)

Romāns ar jaunāku sievieti: Boriss Džonsons kļūs par tēvu sestajam bērnam 1

Sievietēm
29. februārī 21:55 2020. gada 29. februārī 21:55
  Jauns.lv
Apvienotās Karalistes premjerministra Borisa Džonsona draudzene Kerija Saimonda ir piektajā grūtniecības mēnesī ar abu kopīgo pirmo bērnu, vēsta “Mirror”.

Tāpat Boriss ar savu jauno mīļāko saderinājies. Pēc savas ģimenes un draugu informēšanas jaunumus Saimonda apstiprinājusi arī savā “Instagram” kontā:

“Mēs saderinājāmies gada nogalē...un mums būs bērns vasaras sākumā.” Šis būs Borisa sestais bērns. Pārējie pieci ir no trīs dažādām sievietēm.

Ar otro sievu šobrīd norit laulības šķiršanas process. Topošo trešo sievu Boriss bildinājis ap Ziemassvētkiem. 55 gadus vecā Džonsona četri vecākie bērni šobrīd ir pilngadīgi, bet piektais ir no mīļākās – īpašumu attīstītājas Helēnas Makintairas.

Līdz šim Apvienotās Karalistes premjerministrs slēpis to, cik tieši viņam ir bērnu, taču līdz ar viņa jaunās mīļākās grūtniecību žurnālistus ieinteresējusi politiķa ģimenes dzīve.

Londonā dzimusī Saimonda, kurai martā apritēs 32 gadi, ir komunikācijas vadītāja un viņa strādājusi pie Džonsona mēra kampaņas.

Citi šobrīd lasa

Kam augustā uzsmaidīs veiksme: astrologi ziņo par lielām pārmaiņām četrām zodiaka zīmēm
VIDEO: TV ziņu moderatorei tiešraides laikā izkrīt zobs, un viņas reakcija pārsteidz skatītājus
Ņujorkā paša dzīvoklī atrod sadalītu miljonāra līķi, kur slepkava pametis arī motorzāģi
Pievienot komentāru

Галкин ответил на слухи о выборе суррогатной мамы с помощью врача с проблемами с законом

Суд Деппа и Херд: Фекалии на супружеской постели, показания свидетелей и другие подробности