Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kobes Braienta atraitne dalās ar emocionāli smagu vēsti: "Mans prāts atsakās pieņemt, ka Kobes un Džidži vairs nav"

Sievietēm
11. februārī 14:29 2020. gada 11. februārī 14:29
  Jauns.lv
Basketbola leģendas Kobes Braienta atraitne Vanesa sociālajos tīklos publiskojusi ierakstu, kurā stāsta par savām izjūtām pēc traģēdijas. Viņa atklāj, ka joprojām nespēj samierināties ar neaptverami sāpīgo zaudējumu - vīra Kobes un meitas Džannas (Džidži) nāvi.

Kobe Braients un viņa 13 gadu vecā meita Džidži gāja bojā 26. janvārī helikoptera avārijā. (Foto: ZUMAPRESS.com / Scanpix)

"Manas smadzenes atsakās ticēt, ka Kobes un Džidži vairs nav. Nespēju samierināties, vienlaikus zaudējot viņus abus. Šķiet, ka es cenšos samierināties ar Kobes nāvi, taču mans ķermenis atsakās ticēt, ka arī mana Džidži nekad vairs neatgriezīsies. Tas šķiet tik nepareizi," raksta 37 gadus vecā Vanesa Braienta.

Viņa turpina: "Kāpēc man nākamajā rītā būtu jāpamostas, ka manai meitenītei tādas iespējas vairs nav? Esmu tik dusmīga. Viņai vēl tik daudz bija dzīvē jāpiedzīvo. Un tajā mirklī saprotu, ka man ir jābūt stiprai un jābūt šeit, kopā ar savām trim meitām Natāliju, Bianku un Kapri."

"Zinu, ka tas ir normāli. Tā ir daļa no sērošanas procesa. Gribēju ar to padalīties, jo varbūt ir cilvēki, kuri pārdzīvo līdzīgu zaudējumu kā es. Ak Dievs, es tik ļoti vēlētos, lai viņi būtu šeit un šis murgs beigtos. Tā ir briesmīga traģēdija. Es jūs visus lūdzu aizlūgt par viņiem," pie sabiedrības vēršas Braienta atraitne.    

Saistītās ziņas

Kobes Braienta pilots ar iesauku "Big Z" - kas viņš bija? 2
Kobes Braienta sieva Vanesa pēc vīra un meitiņas nāves cenšas būt stipra
Kobes Braienta pēdējā ziņa, uz kuru atbildi saņemt viņš nepaguva

Citi šobrīd lasa

"Sekss pēc grafika iznīcināja mūsu gultas dzīvi...." Sievietes stāsts par dzīvi pēc medicīniskās apaugļošanas 2
FOTO: ļaudis neformālā gaisotnē līksmo pēc "Kilograms kultūras" balvu pasniegšanas ceremonijas
"Man jāiet, piedodiet" - Eltons Džons spiests pārtraukt koncertu Jaunzēlandē 2
Tēmas: Kobe Braients

"Я до сих пор люблю тебя": Цымбалюк-Романовская публично покаялась перед Джигарханяном и заявила, что хочет быть рядом с ним

Певица и модель Кира Шайн после операции на головном мозге обратилась к Анастасии Заворотнюк