Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Trauksmes signāls attiecībās: uzmanies, ja vīrietis tev saka šīs 3 frāzes
"Ja tev kaut kas nepatīk, tevi neviens netur" - vīrietis neapmierināts paziņo, kolīdz tu centies pateikt savu viedokli vai viņam iebilst. (Foto: Shutterstock)

Trauksmes signāls attiecībās: uzmanies, ja vīrietis tev saka šīs 3 frāzes 5

Attiecības
2019. gada 8. decembrī 06:24 2019. gada 8. decembrī 06:24
  Jauns.lv
Ja arvien biežāk dzirdi, ka mīļotais cilvēks tev saka šos vārdus, esi piesardzīga. Vai varbūt tu pati šādi atļaujies teikt savam partnerim?

Zini, šī ir tava problēma, un tev ar to arī jātiek galā - viņš saka, kad lūdz palīdzību vai vienkārši padomu, kā rīkoties vienā vai otrā situācijā. Iespējams, viņu ir sakaitinājis kāds viens konkrēts tavs jautājums vai arī neadekvāti lēmumi ilgstošā laikposmā, taču - ja šo frāzi dzirdi jau ne pirmo reizi, izskatās, ka viņš vienkārši vēlas norobežoties no visa, kas saistīts ar tevi. Ir pienācis brīdis domās pagriezt laiku atpakaļ un censties atcerēties, kā tas viss sākās. Iespējams, ka situāciju vēl var izrunāt un glābt.

Ja tev kaut kas nepatīk, tevi neviens netur - viņš neapmierināts paziņo, kolīdz tu centies pateikt savu viedokli vai viņam iebilst. Protams, ir vīrieši, kas attiecībās šo pozīciju ievēro jau no paša sākuma - par šiem indivīdiem te šoreiz pat nerunājam. Runājam par tiem, kuriem līdz šim tavs viedoklis bija svarīgs un viņi to uzklausīja. Izskatās, ka viņam galvā jau vīd domas par šķiršanos, taču viņš izvēlas pasīvo taktiku - novest tevi līdz tam, lai šo grūto lēmumu pieņemtu tu pati, nevis viņš.

Dari, kā gribi - skaidri un gaiši viņš atbild uz tavu lūgumu pēc padoma. Ja tā ir viena šāda reize, tātad šajā mirklī viņš ir vienkārši noguris vai sapīcis. Ja šī frāze atkārtojas, tas nozīmē, ka viņu tas vienkārši neinteresē. Viņš cenšas atdalīt tavu dzīvi no savējās, izveidot distanci, norobežoties, nebūt iesaistīts tavos lēmumos. Bieži šī frāze tiek sacīta kopā ar iepriekšējo: ja ir runa par taviem lēmumiem, viņš norobežojas, bet, ja runa par  paša dzīvi, viņš atstumj tevi.

0 /1

Citi šobrīd lasa

Trešdien veikts rekordliels Covid-19 testu daudzums; atklāti 44 jauni gadījumi 4
Kijevā nogalināta ASV vēstniecības darbiniece, kura bija izgājusi paskriet 8
Sieviete salauž potīti; vīrs ārstus vaino neprofesionālā rīcībā 1
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин с детьми показал роскошный бассейн в своем замке

«Он ее оскорблял еще в Америке и Риге»: Отец Фриске рассказал об издевательствах Шепелева над Жанной