Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Auklīte atklāj neglaimojošas detaļas par austrāļu ģimeni, kuras meitiņas nomira sakarsušā automašīnā
EPA/Scanpix

Auklīte atklāj neglaimojošas detaļas par austrāļu ģimeni, kuras meitiņas nomira sakarsušā automašīnā 2

Bērni
2019. gada 25. novembrī 14:46 2019. gada 25. novembrī 14:46
  Jauns.lv
Jauns.lv jau ziņoja par sestdien, 23. novembrī, Brisbenā, Austrālijā, uzkarsušā automašīnā aizmirstām meitenītēm, kuras gāja bojā. Nu ar neglaimojošiem faktiem par nelaimes skarot ģimeni nākusi klajā abu meiteņu auklīte. 

Džīna Makenzija, kura regulāri pieskatīja gadu un divus gadus vecās meitenes medijos atzinusi, ka jau iepriekš bijušas vairākas sūdzības par bērnu labklājību šajā ģimenē. 

Džīna ir pārliecināta, ka bērnu tiesību uzraugošajām iestādēm vajadzēja kaut ko darīt vēl pirms nelaime notika, proti, nopietnāk reaģēt uz iepriekšējām sūdzībām. “Es vairākkārt pati personīgi informēju varas iestādes par savām bažām, tāpat es zinu vēl četrus cilvēkus, kuri vērsās ar sūdzībām par bērnu tiesību pārkāpumiem, taču neviena no tām netika uztverta nopietni,” atzina Makenzija. 

Premjers atzina, ka ģimene patiešām bijusi Bērnu drošības departamenta redzeslokā. Bērnu drošības aizstāvju grupas dibinātāja Hetija Džonstone atklāja, ka šīs iestādes tiek nepietiekami finansētas no valdības puses, tāpēc milzīgais bērnu aizsardzību lietu skaits netiek pietiekoši izskatīts. 

Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter.com

Jau ziņojām, ka Sestdien, 23. novembrī, Brisbenā, Austrālijā, aizmirstas uzkarsušā automašīnā, bojā gājušas divas mazas meitenītes – gadu un divus gadus vecas.

Divus gadus vecās Dērsijas-Helēnas un gadu vecās Hlojas-Annas māte tiek apsūdzēta slepkavībā. 

Kaimiņi apstiprināja, ka redzējuši, kā policija no mājas iznes abu mazo meiteņu ķermeņus. Pēc mediķu izmisīgiem centieniem meitenītes atdzīvināt, abu dzīvības tomēr zaudētas. Gaisa temperatūra automašīnā bijusi augstāka par 31 grādu pēc celsija. 

Meiteņu māte, 27 gadus vecā Kerija Anna Konelija, pirmdien stāsies Brisbenas tiesas priekšā, kā apsūdzētā divās slepkavībās.

Citi šobrīd lasa

Ko šuj Latvijas "slavenākajā" uzņēmumā – koronovīrusa skartajā "Kuldīgas tekstilā"?
Tīmeklī publicēta viesnīcas novērtējuma dēļ amerikānis Taizemē iekuļas milzu nepatikšanās
Skumjš stāsts ar laimīgām beigām: pēc vīra nāves kandaviete uzzina, ka manto aizdomīgu dzīvesbiedra parādu 2
Tēmas: Austrālija
Skatīt visus komentārus

Конкин рыдал у гроба дочери и не отходил от внучки на похоронах

Как и на что живет единственная внучка Гурченко, недавно пострадавшая в драке из-за мужчины