Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džoanai vairs nav jālieto medikamenti, jo līdz ar svara zaudēšanu uzlabojās arī veselība. (Foto: MDWfeatures / Joan MacDonald / Vida Press)

FOTO: 73 gadus veca fitnesa entuziaste transformē savu ķermeni un sāk saņemt komplimentus no jaunākiem vīriešiem 6

Cita pasaule
29. oktobrī 05:10 2019. gada 29. oktobrī 05:10
Jauns.lv
Kļūstot par fitnesa entuziasti, 73 gadus vecā Džoana no Kanādas ne tikai uzlaboja figūras apmērus un veselību, bet arī piesaistīja jaunāku vīriešu uzmanību.

Par spīti tam, ka vienmēr bijusi aktīva, sirmā kundze ar svara problēmām cīnījusies visu mūžu. Pēc sarežģījumiem laulībā ēdiens kļuva par mierinājumu, taču neizbēgams bija arī svara pieaugums. 

Džoana lietoja zāles pret paaugstinātu asinsspiedienu, augstu holesterīnu un skābes atvilni. Šīs veselības problēmas reizē ar progresējošu artrītu viņas 48 gadus vecajai meitai Mišelai lika rīkoties. 

Viņa ieteikusi mammai pievienoties transformācijas programmai. Uzsākot dalību programmā 2017. gada janvārī Džoana sāka četras reizes nedēļā apmeklēt trenažieru zāli un pilnībā izmainīja savu diētu. 

Pateicoties aktīvajam dzīvesveidam pensionāre dažu gadu laikā zaudēja 25 kilogramus. Tagad viņai vairs nav nepieciešami medikamenti. To vietā viņa saņem neskaitāmus komplimentus no jaunākiem vīriešiem. 

Džoanas meita izveidoja mātei "Instagram" profilu, kurā regulāri tiek publicēti attēli ar pārmaiņām. Šīs pārvērtības atzinīgi novērtēja arī citi sociālā tīkla lietotāji, izsakot kundzei neskaitāmus komplimentus. Apbrīnu par viņas fizisko formu izteikuši arī gados jaunāki vīrieši. 

Šobrīd Džoanai vairs nav jālieto medikamenti, jo līdz ar svara zaudēšanu uzlabojās arī veselība. Tagad 73 gadus vecā kundze var pacelt 90 kilogramus smagu stieni, kas bija viņas līdzšinējais svars.

Citi šobrīd lasa

Amizanti FOTO - bārdaini vīrieši kā nāriņas pozē labdarības kalendāram
Mākslas cilvēki, prominences un talanta cienītāji atvadās no spožās Džemmas Skulmes
Šaušalīgā studentes slepkavība Krievijā: atklājas citas profesora vājības 2
Tēmas: Veselība
Skatīt visus komentārus

"Он очень хотел детей, прям хоть сразу": первое интервью жены Виталия Калоева, который убил авиадиспетчера 

Эммануил и Ирина Виторган перестали скрывать лицо младшей дочери