Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džoanai vairs nav jālieto medikamenti, jo līdz ar svara zaudēšanu uzlabojās arī veselība. (Foto: MDWfeatures / Joan MacDonald / Vida Press)

FOTO: 73 gadus veca fitnesa entuziaste transformē savu ķermeni un sāk saņemt komplimentus no jaunākiem vīriešiem 6

Cita pasaule
2019. gada 29. oktobrī 05:10 2019. gada 29. oktobrī 05:10
  Jauns.lv
Kļūstot par fitnesa entuziasti, 73 gadus vecā Džoana no Kanādas ne tikai uzlaboja figūras apmērus un veselību, bet arī piesaistīja jaunāku vīriešu uzmanību.

Par spīti tam, ka vienmēr bijusi aktīva, sirmā kundze ar svara problēmām cīnījusies visu mūžu. Pēc sarežģījumiem laulībā ēdiens kļuva par mierinājumu, taču neizbēgams bija arī svara pieaugums. 

Džoana lietoja zāles pret paaugstinātu asinsspiedienu, augstu holesterīnu un skābes atvilni. Šīs veselības problēmas reizē ar progresējošu artrītu viņas 48 gadus vecajai meitai Mišelai lika rīkoties. 

Viņa ieteikusi mammai pievienoties transformācijas programmai. Uzsākot dalību programmā 2017. gada janvārī Džoana sāka četras reizes nedēļā apmeklēt trenažieru zāli un pilnībā izmainīja savu diētu. 

Pateicoties aktīvajam dzīvesveidam pensionāre dažu gadu laikā zaudēja 25 kilogramus. Tagad viņai vairs nav nepieciešami medikamenti. To vietā viņa saņem neskaitāmus komplimentus no jaunākiem vīriešiem. 

Džoanas meita izveidoja mātei "Instagram" profilu, kurā regulāri tiek publicēti attēli ar pārmaiņām. Šīs pārvērtības atzinīgi novērtēja arī citi sociālā tīkla lietotāji, izsakot kundzei neskaitāmus komplimentus. Apbrīnu par viņas fizisko formu izteikuši arī gados jaunāki vīrieši. 

Šobrīd Džoanai vairs nav jālieto medikamenti, jo līdz ar svara zaudēšanu uzlabojās arī veselība. Tagad 73 gadus vecā kundze var pacelt 90 kilogramus smagu stieni, kas bija viņas līdzšinējais svars.

Citi šobrīd lasa

Sipeniecei šodien 50! Kā Jaunpils Baibiņa izauga par zvaigzni 13
FOTO: sabiedrībā zināmi ļaudis novērtē operas "Pīķa dāma" jauniestudējumu, kas veltīts Andreja Žagara piemiņai 19
Cilvēkus sadusmo video ar gaidībās esošu medmāsu Uhaņas slimnīcā
Tēmas: Veselība
Skatīt visus komentārus

Гвинет Пэлтроу, Деми Мур, Кейт Хадсон и возлюбленная Киану Ривза вышли в свет без макияжа

Джулия Ванг: "Самый большой начальник перестал любить Дмитрия Шепелева"