Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristīne smagas slimības rezultātā zaudējusi darbu, smaidu un pašapziņu. Sapņo atgūt ticību sev un likt lietā reiz iegūto augstāko izglītību. (Foto: Publicitātes)

Dzīve ērkšķos. "STV Pirmā!" raidījuma "Caur ērkšķiem uz..." dalībnieces Kristīnes dienasgrāmata

Sievietēm
18. septembrī 05:17 2019. gada 18. septembrī 05:17
Jauns.lv
Jau no 18. septembra ik trešdienu plkst. 21.25 kanāla "STV Pirmā!" skatītāji var sekot līdzi skandalozā sociālā raidījuma "Caur ērkšķiem uz..." trešās sezonas notikumiem. Bet portālā Jauns.lv katru nedēļu varēsiet sekot vienas dalībnieces - Kristīnes - rakstītajai dienasgrāmatai.

Raidījums no iepriekšējām divām sezonām atšķirsies ar to, ka meitenes nedzīvoja mājā Rīgā, bet ceļoja pa visu Latviju. Dalībnieces, braucot divos ceļojumu busiņos jeb tā sauktajos kemperos, katru dienu nonāca citā Latvijas pilsētā, kur viņas sagaidīja eksperti un uzdevumi, kas palīdzēja meitenēm tikt galā ar pagātni un ieraudzīt nākotni. Ceļojumu iesāka 11 dalībnieces, bet finālā Rīgā atgriezās tikai trīs, jo, sākot ar 5. sēriju, katrā raidījumā viena tika izbalsota.

Foto: Publicitātes

"Caur ērkšķiem uz..." trešā sezona solās būt patiešām aizraujoša, un skatītājus tā šokēs jau ar pašu pirmo raidījumu. Tajā varēs redzēt, kā projekta dalībnieces pirmo reizi satikās, un šī satikšanās beidzās jau ar pirmajiem konfliktiem. Turklāt viena no meitenēm ieradās pamatīgā reibumā, pamanījās visu acu priekšā turpat atviegloties, tikmēr pārējās ielaidās asos strīdos...

Bet to, kas paliek aiz kamerām, kādas ir pašu dalībnieču izjūtas - to portāla Jauns.lv lasītājiem no pavisam cita skatu punkta atklāj projekta dalībniece Kristīne.

0 /6

Citi šobrīd lasa

Tolaik viņus zināja vien retais - Linda Leen, Intars Busulis, Dons un citi "Cabaret" vēsturē 2
"Uzdrošināšanos man Andrejs ir devis" - draugu Žagaru atceras Kristīne Pasternaka
VIDEO: iereibis migrants bēgļu centrā Maltā izraisa masu grautiņus 6

«Спасибо Алле Борисовне за вкуснейший обед и ужин»: известный продюсер показал Пугачеву в домашней обстановке

Миллионы на банковских счетах: герцогиня Кэтрин оказалась богаче герцогини Меган