Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Amanda pēc atrašanas. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

Havaju džungļos dzīva atrasta maija sākumā bezvēsts pazudusi jogas pasniedzēja; sieviete pārtikusi no ūdens un augiem 29

Sievietēm
25. maijā 18:46 2019. gada 25. maijā 18:46
Jauns.lv
Pēc vairāk nekā divu nedēļu bezvēsts prombūtnes Maui salas džungļos atrasta 35 gadus vecā Amanda Ellera, kura pēdējo reizi redzēta 8.maijā. Sieviete devusies pārgājienā bez jebkādiem saziņas līdzekļiem un atrasta aptuveni 6 kilometrus no viņai piederošās automašīnas, ziņo medijs "ABC News".

Amandu no helikoptera pamanījusi glābšanas komanda. Sieviete mitinājusies pie avota un iztikusi no ūdens un apkārt augošajiem augiem. Atrašanas brīdī sievietes dzīvībai briesmas nav draudējušas, viņa bijusi vien apdegusi no spēcīgās saules.

Amanda Ellera. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

"Mēs pamanījām viņu pie kāda avota, viņa mums aktīvi māja. Viņa nebija ievainota, tikai nedaudz apdegusi saulē. Klejojot viņa bija pazaudējusi apavus, tomēr traumu nebija," atklāj meklēšanas grupas vadītājs Kriss Berkvists. 

Vieta, kur atrasta 16 dienas pazudusī Amanda. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

"Viņai viss bija kārtībā. Kad iecēlām viņu helikopterā, viņa uzreiz atcerējās sava tēva tālruņa numuru, zināja, kas viņa ir, kur viņa ir, un cik ilgi viņa bijusi pazudusi. Nekad nebiju redzējis ko tik iespaidīgu." Vietnē "Facebook" ievietotie attēli liecina, ka vissmagāk cietušas tieši Amandas pēdas, tomēr citādi sieviete bijusi pie labas veselības.

Sieviete klejojot pazaudējusi kurpes, tāpēc vissmagāk cietušas viņas pēdas. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

Amanda meklēšanā izsludināta 9.maijā, un brīvprātīgie meklējuši viņu 16 dienas. Sievietes automašīna Toyota RAV4 tika atrasta jau 10.maijā. Policija atradusi arī sievietes mobilo telefonu un maku. 

Amandas automašīna atrasta jau nākamajā dienā. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

Pāris dienas vēlāk medijos tika izplatīts videomateriāls no novērošanas kamerām kādā veikalā, kurā Amanda pirms došanās pārgājienā bija iegriezusies, lai nopirktu enerģijas batoniņus un ūdeni. Vien pāris stundas pirms Amandas atrašanas atlīdzībā par sievieti tika izsludināti 50 000 ASV dolāru.

Novērošanas kameru ierakstos redzams, ka Amanda pirms pazušanas iepirkusies veikalā. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

Kā stāsta Berkvists, sievietes ģimene jau bija sagatavojusies ļaunākajam, un Amandas tēvs bijis ļoti pārsteigts, kad uzzinājis labo vēsti. Savukārt Amandas draugs vienmēr apgalvojis, ka jūt, ka ar viņa otro pusīti viss ir kārtībā.

Amanda ar savu draugu. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

Simtiem brīvprātīgo, tai skaitā suņi, divas nedēļas meklējuši pazudušo Amandu. Ģimene pat pieļāvusi iespēju, ka Amanda nolaupīta vai pret viņu pastrādāts noziegums, tomēr realitātē Amanda, kura ikdienā dzīvo Merilendā, ASV, vienkārši apmaldījusies biezokņos un nav spējusi atrast atpakaļceļu.

Amandu kopš 9.maija meklējuši simtiem brīvprātīgo. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))
Amandu kopš 9.maija meklējuši simtiem brīvprātīgo. (Foto: Facebook (facebook.com/AmandaEllersMissing/))

Citi šobrīd lasa

Ralfs Eilands: "Ar mūziku brīžiem jau sāk palikt par īsu"
VIDEO: vīrietis Spānijā filmēja negaisu, bet kadrā tika arī objekts, par ko ieinteresējās NASA 29
Pēc bērnu smagās saslimšanas ar līdzīgiem simptomiem pie mediķiem vērsušies vēl 24 siguldieši 9
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

«Пусть к Насте поднесут ребенка»: отец Фриске дал совет родным Заворотнюк 1

«У мамы будет еще одна девочка»: дочь герцогини Кэтрин рассказала о ее беременности