Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
ekrānuzņēmums no video

Fani vairs nespēj atpazīt Mariannu no seriāla „Bagātie arī raud”. Aktrise pārāk aizrāvusies ar plastikas operācijām 29

Sievietēm
19. maijā 10:03 2019. gada 19. maijā 10:03
Jauns.lv
66 gadus vecā meksikāņu ziepju operu zvaigzne Veronika Kastro ļoti nevēlas novecot un gatava eksperimentēt ar mūsdienu sasniegumiem estētiskajā ķirurģijā, lai šo procesu pēc iespējas vairāk attālinātu. Aktrises jaunākās fotogrāfijas šokējušas viņas fanus, Veroniku tajās esot grūti atpazīt.

Septiņdesmito gadu beigās Veronika Kastro izpelnījās plašu popularitāti ar Mariannas lomu meksikāņu seriālā „Bagātie arī raud”/ „Los ricos también lloran” (deviņdesmitajos gados tā bija viena no pirmajām ziepju operām, ko demonstrēja arī pie mums). Tolaik aktrisi dēvēja par sekssimbolu un viņa šo sev piešķirto titulu godam attaisnoja ar skaļajiem mīlas romāniem. Taču kopš tiem laikiem pagājis daudz gadu un 66 gadus vecā aktrise ievērojami izmainījusies.

Pēc fanu domām, aktrise pārcentusies ar plastikas operācijām. To rezultātā viņas seja kļuvusi līdzīga nekustīgai maskai. „Nevienas krunciņas, taču izskatās dīvaini”, „Nekādas mīmikas. Redzams, ka viņai pat pasmaidīt ir grūti”, „Bet reiz es Kastro uzskatīju par skaistuma ideālu. Tagad tam pat grūti noticēt”, – šādas un līdzīgas pārdomas par aktrises „jauno” izskatu sociālajos tīklos raksta pārsteigtie fani.

Pašu aktrisi nemulsina viņas ārējais izskats. Veronika Kastro bieži apmeklē saviesīgus pasākumus, kā arī piedalās dažādos televīzijas šovos. Agrāk Veronika bieži izgāja sabiedrībā kopā ar mammu, kura arī aizrāvās ar ādas nostiepšanas procedūrām un bija regulāra viešņa plastikas ķirurgu kabinetos.

Tiesa, jauni seriāli ar Veronikas Kastro piedalīšanos mūsdienās top ļoti reti. Pēdējo desmit gadu laikā Veronika nofilmējusies tikai vienā ziepju operā. Daži fani ir pārliecināti, ka pie negaidītā darba trūkuma vainojams viņas ārējais izskats. Stīvās sejas mīmikas dēļ Kastro vairs nespējot izrādīt emocijas, un tāpēc kino pasaulē vairs neesot pieprasīta, – pieļauj kritiski noskaņotie.

Veronikas Kastro fani apspriež ne tikai aktrises ārējās izmaiņas, bet arī viņas izvēlētos apģērbus. Piemēram, leoparda raksta tērps, kurā Kastro apmeklēja TV šova ierakstu šā gada aprīļa vidū, daudziem šķita nepiemērots un neatbilstošs aktrises gadiem.

Protams, Veronikai ir arī savs aizstāvju pulciņš. Daļa fanu norāda, ka aktrisei ir visas tiesības veikt plastikas operācijas un izvēlējies jauniešu apģērbus, ja tā viņa jūtas jaunāka un pievilcīgāka. Ārzemju plašsaziņas līdzekļos arī laiku pa laikam parādās jaunas ziņas par aktrises jaunajiem mīlas romāniem, kurus viņa pati publiski nemaz nenoliedz. Meksikāniete acīmredzami bauda dzīvi, un negatīvajiem komentāriem un svešinieku izteiktajai kritikai uzmanību nepievērš.

Citi šobrīd lasa

Turcija krieviem kļuvusi par nāves kūrortu - tur šogad miruši jau 88 Krievijas pilsoņi
Kambalam pārsista seja un pirmais zaudējums boksera karjerā; Zutis ar vienu sitienu nokautē leģendāru bokseri 8
Olimpiskais čempions šķēpmešanā Jānis Lūsis cīnās ar vēzi; tuvinieki lūdz palīdzību
Skatīt visus komentārus

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже 1

Развесьте по дому гроздья рябины: обычаи и приметы на 23 сентября 2