Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
president.lv

Kersti Kaljulaida Latvijas prezidentu ciemos sagaida sarkanbaltsarkanā tērpā 7

Sievietēm
10. aprīlī 16:25 2019. gada 10. aprīlī 16:25
Jauns.lv
Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida trešdien valsts vizītē Tallinā, Kadriorgas pilī, sagaidot mūsu valsts prezidentu Raimondu Vējoni, bija tērpusies elegantā kleitā Latvijas karoga krāsās. Kleitai pieskaņotas bija arī virsdrēbes - tumši sarkans mētelis un balta šalle.

Trešdien Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida Latvijas prezidentu sagaidīja, tērpusies sarkanbaltsarkanā kleitā. (Foto: president.lv)

Kaljulaidas apģērba izvēli pamanījuši un atzinīgi novērtējuši arī Latvijas politiķi, piemēram, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs „Facebook” šai sakarā ierakstījis: „Kersti Kaljulaida sagaida Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, īpaši jauks žests - prezidentes tērps Latvijas karoga krāsās”.

Kleitai pieskaņotas bija arī Igaunijas prezidentes virsdrēbes - tumši sarkans mētelis un kurpes, kā arī balta šalle. (Foto: president.lv)

Šī nav pirmā reize, kad Igaunijas prezidente izrāda īpašu cieņu ārvalsts līderim, savu garderobi izvēloties šīs valsts nacionālajās krāsās. Tā mēneša sākumā tiekoties ar Beļģijas karali Filipu viņas kleita bija dzeltenmelna (Beļģijas karoga krāsas ir melns, dzeltens, sarkans).

Foto: Vida Press

Tāpat Igaunijas prezidente ir iecienījusi arī Igaunijas karoga zilo krāsu. Šīs krāsas kleitā viņa tērpjas ne tikai valsts nacionālajos svētkos, bet arī reprezentējot Igauniju starptautiskajā arēnā, piemēram, uzstājoties no ANO tribīnes.

Foto: Vida Press

Igaunijas pirmās personas tērpi vienmēr izcēlušies ar eleganci, bet ne ar pārmērīgu krāšņumu. Tas drīzāk ir Skandināvijas smalkais atturīgums. Prezidentes tērpi vienmēr smalki izskatās, jo arī viņas figūra ir izcilā formā. Kā nekā Kersti Kaljulaida pērn pievarēja prestižo Ņujorkas maratonu.

Saistītās ziņas

Kaljulaida un Grībauskaite iekļautas "Forbes" pasaulē ietekmīgāko sieviešu sarakstā 21
Igaunijas prezidente Kaljulaida valsti prezentē 80 eiro vērtā kleitiņā 91
Par Igaunijas prezidenti ievēlēta 46 gadus vecā Kersti Kaljulaida 72

Citi šobrīd lasa

VIDEO: pēc spēcīgajām lietavām applūdušas vairākas Rīgas ielas 8
VIDEO: skandāls Magones sētā – bijušais mīlnieks Ventis skaidro attiecības ar viņas lietuviešu vīru Žani
VIDEO: "Ei, izlaidiet mani!" nelaiķa pēdējā vēlēšanās bērēs uzjautrina sērojošos tuviniekus
Skatīt visus komentārus

Как «плод изнасилования» Захара Джоли-Питт превратилась в самого сильного члена семьи 1

Директор Моисеева показал, в каких условиях живет музыкант после инсульта