Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kails vēlas apaugļot visu pasauli. (Foto: No Kaila Gordija privātā arhīva)

Šis vismaz 18 bērnu tēvs savus mazuļus nav redzējis ne reizi, bet lepojas ar jauniem grūtniecības testiem 51

Bērni
2018. gada 23. decembrī 21:00 2018. gada 23. decembrī 21:00
  Jauns.lv
27 gadus vecais Losandželosas iedzīvotājs Kails Gordijs ir tēvs 18 bērniem, kurus pats ne reizi nav redzējis. Tas Kailam netraucē savā "Facebook" lapā lepoties ar jauniem pozītīviem grūtniecības tēstiem, vēsta medijs "Mirror"

Kails Gordijs lepojas nevis ar to audzina pamatīgu bērnu baru, bet gan ar to, ka palīdz sievietēm tos ieņemt. 

Kails skaitās viens no populārākajiem spermas donoriem pasaulē pēc tam, kad pirms četriem gadiem savus pakalpojumus sācis reklamēt sociālajos tīklos. Amerikānis neslēpj, ka ik mēnesi viņa palīdzību lūdz vairāk nekā 100 cilvēku.

"Esmu ļoti populārs puisis. Aptuveni 100 cilvēku katru mēnesi vēršas pie manis ar lūgumiem. Man ir liels pieprasījums. Es nespēju palīdzēt visiem, bet ik mēnesi savu spermu cenšos sniegt trim četrām sievietēm, bet ne visas izdodas apaugļot!" par savu savdabīgo nodarbi stāsta viens no pasaules populārākajiem spermas donoriem.

Aptuveni ceturtdaļa sieviešu izvēlas ar Kailu pārgulēt, lai tiktu pie viņa spermas. (Foto: No Kaila Gordija privātā arhīva)

Kails savu pakalpojumus sniedz gan vientuļām sievietēm, gan pāriem, kuriem nevar būt bērni. Vairums klientu paņem viņa spermas paraugu, bet aptuveni ceturtdaļa izvēlas ar viņu pārgulēt, visticamāk, lai tiktu pie grūtniecības.

"Būšana par spermas donoru palīdz neizjust spiedienu no malas, ka man ir jāatrod daudzene. Es tik un tā varu radīt bērnus. Tāpēc, būšana par donoru, to savā ziņā aizvieto," atklāti stāsta Kails.

Kaila lepnums - pozitīvs grūtniecības tests. (Foto: No Kaila Gordija privātā arhīva)

Kails jau paguvis apaugļot sievietes Losandželosā, Sanfrancisko, Kolorado, Teksasā, bet viņš ar to nevēlas apstāties un plāno kļūt globāls. Spermas donors neslēpj, ka labprāt ceļotu pa pasauli un apaugļotu sievietes.

Ar Kaila Gordija pakalpojumiem iepazīties iespējams šeit un šeit!

Citi šobrīd lasa

Dzērājšoferis izdzīvo baisā avārijā un satraucas par aifonu 9
Elitārā šampanieša neglītā puse – veids, kā ievāc tam paredzētās vīnogas 2
FOTO: no Daugavas dzelmes izvilkts milzīgs sams 2
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов