Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Princis Džordžs un princese Šarlote sajūsmina princeses Eiženijas kāzu viesus 22

Bērni
2018. gada 13. oktobrī 17:48 2018. gada 13. oktobrī 17:48
Jauns.lv
Karalienes Elizabetes II mazmazbērni princis Džordžs un princese Šarlote, kā arī citi karaliskajai ģimenei pietuvināti bērni piektdien piedalījās princeses Eiženijas kāzu svinīgajā ceremonijā. Ar savu klātbūtni un nepiespiesto izturēšanos viņi apbūra gan kāzu viesus, gan miljoniem karaliskās ģimenes fanu visā pasaulē.

Prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas atvases - princese Šarlote un princis Džordžs. (Foto: AFP/Scanpix)
Foto: REUTERS/SCANPIX

Mazajām karaļnama atvasēm šajās kāzās bija uzticēti viņu vecumam un statusam atbilstoši uzdevumi. Piecus gadus vecais princis Džordžs, kurš kāzu ceremonijā parādījās garajās biksēs (tas ir retums, jo parasti karaliskās ģimenes jaunākie locekļi nēsā šortus), lieliski tika galā ar viņam uzticēto mazā pāža lomu. Savukārt viņa trīs gadus vecā māsa Šarlote - ar puķu meitenes pienākumiem. 

Foto: AFP/Scanpix
Foto: AFP/Scanpix

Starp kāzu jaunākajiem apmeklētājiem Vindzoras pilī tāpat arī bija redzama 6 gadus vecā Teodora Viljamsa, dziedātāja Robija Viljamsa un Aidas Fīldsas meita; 7 gadus vecā Savanna Filipsa, Pītera Filipsa meita un princeses Annas mazmeita; 6 gadus vecā Aila Filipsa, 4 gadus vecā Mia Tindela, Sāras Filipsas un Maika Tindela meita; 5 gadus vecā Moda Vindzora, princeses Eiženijas krustmeita un lorda Frederika Vindzora meita.

Jauns.lv jau ziņoja, ka 12. oktobrī karalienes Elizabetes II un prinča Filipa dēla prinča Endrū jaunākā meita 28 gadus vecā Jorkas princese Eiženija apprecējās ar 32 gadus veco ilggadējo draugu un vīnu tirgotāju Džeku Brūksbenku.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Mārtiņam Rītiņam - 70! 4
Mila Kunisa deg nepacietībā nokārtot rēķinus ar Demiju Mūru 29
Džonsons esot pārdomājis: Lielbritānija lūgšot Eiropas Savienību pagarināt breksita termiņu 22
Skatīt visus komentārus

СМИ: Россиянка носила дочь-маугли в авоське и продавала ее педофилам за бутылку водки

Они созданы друг для друга: 4 самые красивые пары знаков Зодиака