Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šokā pat izmeklētāji: Vācijā tiesas priekšā stājas pāris, kas pedofiliem tirgoja 9 gadus veco dēlu 42

Bērni
2018. gada 13. jūnijā 06:31 2018. gada 13. jūnijā 06:31
Jauns.lv
Vācijā šonedēļ tiesas priekšā stājās kāds pāris, kuru nodarīto policija dēvē par nežēlīgāko lietu, ko ir izmeklējuši, proti, māte un patēvs sēdās uz apsūdzēto sola par sava gados jaunā dēla tirgošanu pedofiliem. 

Vācijas mediji raksta, ka 48 gadus vecā Berrina T. un 39 gadus vecais Kristians L. tiek apsūdzēti izvarošanā, kā arī seksuālā vardarbībā pret bērnu, piespiedu prostitūcijā un bērnu pornogrāfijas izplatīšanā. 

Izmeklētājiem zināms, ka šobrīd nu jau deviņus gadus vecais bērns divu gadu garumā tika seksuāli izmantots no vecāku puses, kā arī tā dēvētajā "darknet" jeb tumšajā internetā tirgots. 

Apsūdzības puse tiesā lūdza apcietināt pāri vēl pirms notiesājoša sprieduma, jo abu pastrādātais noziegums ir ārkārtīgi nopietns. 

Izskan, ka bērna patēvs iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par pedofiliju. 

Atklātībā šī lieta nāca pēc tam, kad septembrī tika saņemta anonīma norāde, pēc kuras policija aizturēja astoņus pedofilijas tīklā iesaistītus cilvēkus. Divi no arestētajiem šobrīd jau notiesāti. 

No neiedomājamās vardarbības cietušais puisēns tagad mīt pie audžuģimenes. Advokāte Katja Ravata, kura tiesā pārstāv zēna tiesības, medijiem sacījusi - viņa ļoti grib pateikt puisim, ka "šis vīrietis [patēvs] pārredzamā nākotnē neiznāks no cietuma". 

Patēvs tiesas laikā tikmēr atzina, ka izmantojis zēnu. Tāpat viņš vainoja zēna māti, kura līdz šim nav izmantojusi iespēju paust savu viedokli. "Es ceru, ka pat tad, ja tas ir nereāli, zēna māte sniegs savas rīcības motivācijas izskaidrojumu," sacīja Ravata. 
 

Citi šobrīd lasa

"Vēlos no sirds pateikties" - Ēģiptē gūstā turētā Māra Katarska atgriezusies Latvijā
Drošības dienests izmeklē bijušā diplomāta Rūdolfa Brēmaņa gaitas emirātos 33
Pēc pusgadu ilgas nozušanas Vācijā atradies 26 gadus vecais Vladislavs; vīrietis esot bijis bez sakariem 18
Tēmas: Vācija
Skatīt visus komentārus

Андрей Аршавин впервые за пять лет увиделся с детьми от Юлии Барановской 1

"У папы с мамой вечерний выход": Галкин обрадовал новым фото с Пугачевой и детьми