Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā izskatās Meganas Mārklas un prinča Harija kāzu torte, kas maksāja 57 tūkstošus eiro 59

Sievietēm
2018. gada 22. maijā 06:02 2018. gada 22. maijā 06:02
  Jauns.lv
Princis Harijs (33) un bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla (36) sestdien, 19. maijā, savās kāzās garšoja ļoti īpašu desertu. Viņu kāzu torte maksājusi pat 50 tūkstošus britu mārciņu (57 tūkstošus eiro).

Princis Harijs un Megana Mārkla savā kāzu dienā. (Foto: REUTERS)

Šī ceremonijas svarīgā simbola pagatavošanu karaliskais pāris bija uzticējis vienai no pazīstamākajām Lielbritānijas konditorēm - Klērai Ptakai.

Beķerejas īpašniece Klēra Ptaka. (Foto: GRR/SIPA)

Princis Harijs un tagadējā Saseksas hercogiene Megana savām kāzām bija izvēlējušies netradicionālu desertu - citronu torti ar plūškoka ziediem, rotātu ar krēmu un greznotu ar īstiem svaigiem ziediem.

Prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu torte. (Foto: REUTERS)

Netradicionāla šī izvēle bija tāpēc, ka līdz šim bija nerakstīts likums, ka karaliskajās kāzās viesi tiek cienāti ar augļu torti. karaliene Viktorija un princis Alberts, karaliene Elizabete II un princis Filips, pat princis Viljams un Keita Midltone - visi kāzām bija izvēlējušies augļu tortes.

Augļu torte simbolizē bagātību un labklājību, jo tās ierastās sastāvdaļas - garšvielas, žāvēti augļi un alkohols - parasti ir ne vien dārgi, bet arī atceļojuši no tālām pasaules malām. Agrāk tas bija vēl viens apliecinājums britu impērijas varenībai.

Taču lielākā daļa britu un citu karaliskās ģimenes fanu ir izbrīnīti nevis par izvēlēto tortes garšu, bet tās grandiozo cenu - 50 tūkstoši britu mārciņu.

Citi šobrīd lasa

No Gobzema partijas ārā lien āža kāja 52
Mājkalpotājai, kas nostrādājusi pie estrādes karaļa 30 gadu, Filips Kirkorovs aizliedzis bilst kaut vārdu par viņu 1
Kaspars Zāle jau otro reizi atlaists no Dailes teātra - aktieris taisnību meklēs tiesā 11
Skatīt visus komentārus

«Делает со мной все, что хочет»: Рики Мартин показал редкий снимок годовалого сына возле бассейна