Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zinātnieces, atsaucieties!

Sievietēm
2010. gada 17. februārī 10:16 2010. gada 17. februārī 10:16
 
Jau sesto gadu pēc kārtas jaunās zinātnieces var pieteikties stipendijām, lai veiktu dažādus pētījumus Latvijā.

Stipendija tiks piešķirta divām doktorantēm līdz 33 gadu vecumam disertācijas izstrādei, kā arī vienai zinātņu doktorei vecumā līdz 40 gadiem.
Šogad jau sesto gadu Latvijā tiks piešķirta stipendija  “L`ORÉAL Latvijas stipendija “Sievietēm zinātnē” ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu”. Tas nozīmē, ka līdz pat 16. martam uz stipendiju aicinātas pieteikties dzīvības zinātņu un materiālzinātņu jomā strādājošās Latvijas zinātnieces. Stipendija tiks piešķirta divām doktorantēm līdz 33 gadu vecumam disertācijas izstrādei, kā arī vienai zinātņu doktorei vecumā līdz 40 gadiem. Īpaši svarīgi, ka šis atbalsts tiek piešķirts pētījumu veikšanai Latvijā.

Visus pieteikumus izvērtēs Latvijas Zinātņu akadēmijas izvirzīti eksperti, un par stipendijas piešķiršanu lems īpaši šim nolūkam izveidota žūrijas komisija akadēmijas Senāta priekšsēdētāja akadēmiķa Jāņa Stradiņa vadībā. Latvijas stipendijas “Sievietēm zinātnē” Goda patronese ir bijusī Latvijas Valsts prezidente akadēmiķe Vaira Vīķe-Freiberga.

Informācija par pieteikšanos Latvijas stipendijai “Sievietēm zinātnē” saņemama UNESCO LNK Sekretariātā Rīgā, Pils laukumā 4-206, kā arī UNESCO LNK mājaslapā http://www.unesco.lv  Tālrunis informācijai: 67325109.

kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Pioniere ar trešās devas vakcināciju. Kā tagad klājas Izraēlai? 10
Kādos gadījumos mājsēdes laikā tomēr varēs pārvietoties ārpus dzīves vietas? 7
Reperis ansis šķiras no sievas
Pievienot komentāru

Измены Агутина, тяжелый уход отца, вопросы об алкоголе и пластике: судьба Анжелики Варум

"Дамочкам не повезло": в Сети обсуждают неказистую внешность Долиной и ее дочери 1