Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Apprecējusies Linda Mūrniece
Otrdien laulības ostā atkārtoti iestūrējusi bijusī iekšlietiu ministre Linda Mūrniece un viņas izredzētais – Hosams Abu Meri.

Apprecējusies Linda Mūrniece

Sievietēm
2012. gada 25. maijā 21:57 2012. gada 25. maijā 21:57
 
Bez publiskas pompozitātes otrdien laulības ostā atkārtoti iestūrējusi bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece. Viņas izredzētais – Hosams Abu Meri - ir arābu izcelsmes ārsts gastroenterologs. Portālam Kasjauns.lv Mūrniece apstiprināja laulību notikšanu, kā arī atzīmēja, ka sakarā ar precību faktu jūtoties ļoti laimīga.

Bildinājums no Abu Meri puses izskanēja jau marta beigās. Pēcāk publiskajā vidē parādījās informācija, ka Linda ar kāzām nesteigšoties, lai gan vīrieša bildinājumu nenoraidīja.  Mūrnieces kundze stāstīja, ka vēlas atbrīvoties no bijušā vīra uzvārda.

“Jā, uzvārdu esmu mainījusi, turpmāk man būs vīra uzvārds,” stāsta Linda Abu Meri.

Laulību ceremonija bijusi īpaši pieklusināta – tajā piedalījušies tikai liecinieki, paši tuvākie ģimenes draugi. Mūrniecei ar Hosamu ir četru gadu vecuma starpība: viņai šobrīd ir 42 gadi, kungam - 38.

Abi jaunlaulātie reiz jau bijuši juridiski noformētās attiecībās. Lindai Mūrniecei pirmajā laulībā dzimuši divi bērni, un arī Abu Meri šķīris laulību no savu divu meitu mātes. Abi satuvinājušies laikā, kad Mūrnieces kundze pārdzīvojusi par savas laulības iziršanu, savukārt Abu Meri tuvināties savai tiešajai priekšniecei sāka pēc tam, kad oficiāli bija izbeidzis laulāto attiecības ar sievu Antru.

Piektdienas vakarā Linda Mūrniece sociālajos portālos nomainīja savu uzvārdu, kā arī par savu titulbildi izvēlējusies mirkli no kāzu dienas - viņa laulājusies klasiskā baltā kostīmā.

Kasjauns.lv, Foto: no Lindas Mūrnieces personīgā arhīva

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Anglijā pašnāvību izdara televīzijas šova dalībniece un 13 bērnu māte 4
Levits sajūsmā, Skrastiņu sveic jubilejā - Dailes teātrī pirmizrāde ilgi gaidītajam "Ārstam"
Pievienot komentāru

"У меня появился новый вид комментаторов-хейтеров": Седокова ответила на критику свадьбы с Тиммой

"Отхватил себе Жар-птицу": Пугачева в модном прикиде пококетничала с Галкиным