Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Otrdien laulības ostā atkārtoti iestūrējusi bijusī iekšlietiu ministre Linda Mūrniece un viņas izredzētais – Hosams Abu Meri.

Apprecējusies Linda Mūrniece 108

Sievietēm
2012. gada 25. maijā 21:57 2012. gada 25. maijā 21:57
 
Bez publiskas pompozitātes otrdien laulības ostā atkārtoti iestūrējusi bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece. Viņas izredzētais – Hosams Abu Meri - ir arābu izcelsmes ārsts gastroenterologs. Portālam Kasjauns.lv Mūrniece apstiprināja laulību notikšanu, kā arī atzīmēja, ka sakarā ar precību faktu jūtoties ļoti laimīga.

Bildinājums no Abu Meri puses izskanēja jau marta beigās. Pēcāk publiskajā vidē parādījās informācija, ka Linda ar kāzām nesteigšoties, lai gan vīrieša bildinājumu nenoraidīja.  Mūrnieces kundze stāstīja, ka vēlas atbrīvoties no bijušā vīra uzvārda.

“Jā, uzvārdu esmu mainījusi, turpmāk man būs vīra uzvārds,” stāsta Linda Abu Meri.

Laulību ceremonija bijusi īpaši pieklusināta – tajā piedalījušies tikai liecinieki, paši tuvākie ģimenes draugi. Mūrniecei ar Hosamu ir četru gadu vecuma starpība: viņai šobrīd ir 42 gadi, kungam - 38.

Abi jaunlaulātie reiz jau bijuši juridiski noformētās attiecībās. Lindai Mūrniecei pirmajā laulībā dzimuši divi bērni, un arī Abu Meri šķīris laulību no savu divu meitu mātes. Abi satuvinājušies laikā, kad Mūrnieces kundze pārdzīvojusi par savas laulības iziršanu, savukārt Abu Meri tuvināties savai tiešajai priekšniecei sāka pēc tam, kad oficiāli bija izbeidzis laulāto attiecības ar sievu Antru.

Piektdienas vakarā Linda Mūrniece sociālajos portālos nomainīja savu uzvārdu, kā arī par savu titulbildi izvēlējusies mirkli no kāzu dienas - viņa laulājusies klasiskā baltā kostīmā.

Kasjauns.lv, Foto: no Lindas Mūrnieces personīgā arhīva

Citi šobrīd lasa

Zemnieku savienības valdes locekļi par Lembergu: "Viņš mums ir nekas" 30
Ne tikai ugunsgrēki: Austrāliju sāk pārņemt vēl citas dabas kataklizmas 7
Harijs par karaļnama pamešanu: "Mums nebija citas izvēles" 11
Skatīt visus komentārus

«Меган и Гарри не найдут настоящего счастья»: сестра герцогини предрекла крах ее браку с принцем

Лера Кудрявцева впервые вышла на работу после удаления грудных имплантов