Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dažreiz ir kamols kaklā un asaras valdu turoties, saņemot sevi rokās - cik gan maz atbalsta Latvijā saņem ģimenes, daudzbērnu ģimenes, lai varētu dzīvot, nevis izdzīvot.

Lai nopirktu lielāku mājokli, man jāsūta vīrs peļņā uz ārzemēm...

Attiecības
2013. gada 22. martā 14:26 2013. gada 22. martā 14:26
 
"Vēlējos padalīties ar savām emocijām un pieredzi, kas skar ne tikai mani, bet vēl daudzas ģimenes, kas dzīvo Latvijā. Stāstu nerakstu, lai pasūdzētos, žēlotos vai kā citādi, vēlējos uzrakstīt savu stāstu, jo tā šobrīd dzīvo daudzas jo daudzas latviešu ģimenes," raksta kāda lasītāja ģimenes portālā mammamuntetiem.lv.

Mums ar vīru ir trīs bērni. Visi pieci dzīvojam vienistabas dzīvoklī. Lai varētu iegādāties lielāku dzīvokli, vīram jābrauc strādāt uz ārzemēm - lai varētu dabūt kredītu lielākai dzīvojamajai platībai. Mēs ar bērniem paliksim Latvijā, jo viens bērns ir skolnieks, otrs bērndārznieks un trešais gadu vecs. Es nemāku svešvalodu un negribas bērniem sarežģīt dzīvi. Laikam arī esmu patriote un mīlu savu dzimteni, lai cik grūti te arī nebūtu.

Nekad neesmu vēlējusies dzīvot ārzemēs un, protams, ir grūti vīru palaist prom, bet nav variantu. Lai varētu iegādāties dzīvokli, vīram jāatmaksā kredīts piecu gadu laikā. Cik skumjš ir fakts, ka būsim šķirti, un mājās gada laikā viņš tiks tikai divas trīs reizes uz dažām nedēļām. Bērni būtībā uzaugs, neredzot tēvu, es būšu viena ar bērniem mājās.

Dažreiz ir kamols kaklā un asaras valdu turoties, saņemot sevi rokās - cik gan maz atbalsta Latvijā saņem ģimenes, daudzbērnu ģimenes, lai varētu dzīvot, nevis izdzīvot. Vīrs vēlas vēl vienu mazuli, bet reāli tas nav iespējams. Kāpēc valsts ļauj latviešiem izbraukt no valsts, laiž prom ģimenes, kas dažos gadījumos aizbrauc un neatgriežas? Kur ir taisnīgums!? Vai tiešām ģimenēm jājūk ārā dēļ tā, ka ģimenes galva dodas strādāt ārpus Latvijas?

Sirds ir pilna, neceļas rokas, lai kaut ko darītu, jo nav atbalsta no valsts. Skumji, bet fakts...

Mammamuntetiem.lv / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Nelaime pirms 20 gadiem, kas satricināja visu Krieviju: atskats uz zemūdenes “Kursk” traģēdiju 4
Notiekošais Baltkrievijā ārpus kontroles: OMON brutāli sagūsta nepilngadīgu bērnu, policisti spārda žurnālistus 18
Vai tiesības ir tikai trokšņotājiem? 1
Pievienot komentāru

Стало известно, почему герцогиня Меган развелась с первым мужем после 2 лет брака

Бегают голыми, стреляют, не платят: арендатор превратил особняк в Юрмале в помойку 1