foto: Publicitātes foto
Latvijas šūpuļtīklu ražotājs "Modern Nomad" sāk sadarbību ar pasaulslaveno modes zīmolu "Dior"
Dzīvesstils
2024. gada 20. maijs, 13:42

Latvijas šūpuļtīklu ražotājs "Modern Nomad" sāk sadarbību ar pasaulslaveno modes zīmolu "Dior"

Dzīvesstila nodaļa

Pastaiga

"Vēl iespaidīgāku kvalitātes apliecinājumu grūti iedomāties," sociālajos tīklos ziņo latviešu uzņēmēji SIA "Modern Nomad", vēstot par savu gada lielāko sasniegumu - sadarbību ar modes namu "Dior".

"Modern Nomad" ir kļuvis par modes nama "Dior" šūpuļtīkla konstrukcijas izstrādātāju un ražotāju. "Dior" šūpuļtīkli ir marķēti arī ar Latvijas ražotāja emblēmu "Made by Modern Nomad" un 16.maijā nonāca tirdzniecībā vairāk nekā 17 pasaules valstīs, pauž kompānijā.

foto: Publicitātes foto

Pārstāvji norāda, ka sadarbības rezultātā tapušais šūpuļtīkls ir ražots no auduma, kas izgatavots no pārstrādātiem okeāna plastmasas atkritumiem un zvejas rīkiem, kas iegūti no piekrastēm un salām visā pasaulē. Šūpuļtīkli iekļauti "Dior" ceturtajā pludmales apģērbu un aksesuāru kolekcijā "Okeānu parāde".

foto: Publicitātes foto

"Modern Nomad" valdes loceklis Jānis Kļaviņš atzīmē, ka šāda sadarbība palīdz uzņēmumam apgūt jaunus eksporta tirgus. Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Modern Nomad" 2022.gadā strādāja ar 59 512 eiro apgrozījumu un 19 771 eiro peļņu. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.

"Modern Nomad" reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5000 eiro. Uzņēmums pieder Jānim Kļaviņam (48%), Krišjānim Eimanim (47%) un Tomam Simsonam (5%).