2023. gada Rīgas modes nedēļas 2. diena

Trešdien, 2023. gada 19. aprīlī, Rīgas modes nedēļas skates pirmo reizi notika vienā no augstākajām ēkām Baltijā — daudzfunkcionālajā kompleksā ...

gallery icon
Mode
2023. gada 20. aprīlis, 14:35

FOTO: "One Wolf", "Slow Beachwear", Diāna Arno un "Mild Power" apbur skatītājus RFW ietvaros

Jauns.lv

Trešdien, 19. aprīlī, Rīgas modes nedēļas skates pirmo reizi notika vienā no augstākajām ēkām Baltijā — daudzfunkcionālajā kompleksā "Zunda Towers". Uz apburošo galvaspilsētas panorāmas skatu fona kolekcijas demonstrēja latviešu modes zīmoli "One Wolf" un "Slow Beachwear", igauniete Diāna Arno un debitants no Lietuvas — zīmols "Mild Power".

Šosezon zīmola "One Wolf" modes māksliniece Agnese Narņicka eksperimentē ar džinsu. "Kolekcija apvieno mūsu vairāk nekā desmit gadu radošā darba radīto estētiku un uniseksa modes principus," stāsta Agnese. Savukārt zīmola ar tādu pašu nosaukumu autore Diāna Arno caur jaunās kolekcijas prizmu aicina "aizbēgt no realitātes". Spilgtākie sapņi un fantāzijas tiek atspoguļotas caur sulīgu nokrāsu šļakatām un mirdzošiem spīguļiem, iemiesojot brīvības valdzinošo skaistumu.

Zīmola "Slow Beachwear" kūrorta pludmales tērpu kapsulkolekcija "Soli pa solim" ir domāta sievietēm, kas vēlas izrauties no straujās ikdienas dzīves. Modes māksliniece Elīna Štobe aicina ikvienu sievieti atrast īpašo lēnuma sajūtu, kurā viņa satiekas ar sevi, lai ar dubultjaudu turpinātu ceļu.

Slow Beachwear skate Rīgas modes nedēļā 2023

Zīmola „Slow Beachwear” (modes māksliniece Elīna Štobe) kūrorta pludmales tērpu kapsulkolekcija „Soli pa solim” ir domāta sievietēm, kas vēlas izrauties ...

gallery icon

Sezonas debitants — lietuviešu zīmols "Mild Power" — parādīja boksa iedvesmotu kolekciju "Mīlestības čempions smagajā svarā". Kolekcijas tērpos dominē daudzpakāpju volāni pasteļtoņos, kas rotāti ar rūpīgi pītām detaļām, daudzkrāsainām apdrukām un apjomīgām proporcijām.

Sabiedrībā zināmi modes gardēži atrāda savas stila pērles Rīgas modes nedēļas 2. dienā

2023. gada 19. aprīlī, Rīgas modes nedēļas skates pirmo reizi notika vienā no augstākajām ēkām Baltijā — daudzfunkcionālajā kompleksā "Zunda ...

gallery icon

“Mēs, Zunda Towers, esam ārkārtīgi lepni, ka esam bijuši daļa no Rīgas modes nedēļas skatēm un piedāvājuši savu kompleksu kā tik nozīmīga modes pasākuma norises vietu. Tas patiešām bija ievērojams notikums! Mēs esam pagodināti, ka piedalījāmies tā īstenošanā, papildinot un dažādojot Zunda Towers notikušo pasākumu klāstu ar modes skati, izceļot tērpu kolekcijas torņu izsmalcinātajā arhitektūras vidē. Esam pārliecināti, ka mums priekšā vēl daudz modes un mākslas notikumu Zunda Towers telpās," saka Zunda Towers izpilddirektors Aigars Gerhards.

Rīgas modes nedēļa turpināsies līdz 21. aprīlim. Rīgas modes nedēļas ģenerālpartneris ir universālveikals "Stockmann".