Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Twinset Milano 2021. gada pavasaris - vasara

Pastaiga
9. jūnijā 12:02 2021. gada 9. jūnijā 12:02
  Reklāmas projekts
Šis neskaidrību pilnais laiks ir bijis iedvesmas avots kolekcijai, kas raugās uz pasauli, sapņojot par ceļošanu, jaunu, tāltālu vietu izpēti, atklājot tām raksturīgās iezīmes, kas padara tās unikālas.

Ziedu noskaņas ir TWINSET MILANO 2021. gada pavasara-vasaras kolekcijas izvēle. Apdrukas, kas vienmēr bijušas zīmolam svarīgs elements, ir attīstījušās svaigos, novatoriskos rakstos, tādējādi kļūstot par galvenās lomas tēlotājām kolekcijā, kas atsaucas uz visklasiskākajām TWINSET tradīcijām. 

Dažādu izmēru ziedi saplūst nemanāmos ģeometriskos rakstos. Gandrīz “impresionistisks” vizuālais efekts ir dizaina rezultāts, kas atdarina ātrus, blīvus otas triepienus, kur krāsas apvienojas, bet nepārklājas un nekad neizbalē. Vieglais creponne audums ir lieliski piemērots netveramu, caurspīdīgu efektu radīšanai. Apģērbu izstrādes laikā tiek izmantota īpaša metode, kad audumu vispirms sakroko un pēc tam gludina ar tvaika gludekli, maksimāli palielinot kleitu un blūžu apjomu, padarot tās sievišķīgas un romantiskas. 

Svarīga ir arī NEON PAISLEY attīstība, neredzēts skatījums uz vienu no visklasiskākajiem austrumu motīviem – boteh jeb butu, persiešu izcelsmes rotājumu izliektas asaras formā. Dizains ir izkārtots uz četriem lieliem zīda laukumiem, to raksturo nejaušs izvietojums, kas apzināti maldina un padara apdruku neparastu un oriģinālu. Spilgtas nianses gan rozā, gan zilā versijā atdzīvojas viegla žoržeta caurspīdīgumā kleitās un blūzēs ar drapējumiem, savilkumiem, volāniem un svārkos ar ielocēm. 

Mūsu ceļojums turpinās Indijā, kur apdruka sajaucas ar ziedu, lapu un savijušos vīnogulāju elementiem, kas atguvuši košumu ar neona toņiem un sapludināti ar spilgti zaļo un dzelteno, kļūstot par vissvarīgākajiem kompozīcijas elementiem. Metru pēc metra netverami vieglais kokvilnas muslīns tiek piedāvāts romantiskos, sievišķīgos apģērbos, tik pūkainos kā mākoņi un rotātos ar sievišķīgām detaļām, piemēram, mežģīņu auduma ielaidumiem un mežģīņotām malām. Vieglums, svaigums un krāsas apvienojumā ar formām un apjomiem veido perfekto programmu vasarai. 
Pieejams zīda audumā, FLOWER CARRE' Indijas motīvs tiek iegūts ar metodi, ko iedvesmojusi tradicionālā bloku apdruka, manuāla metode, kuru Indijā veic ar platānas koka stellēm. Prasmīgais apdrukāto laukumu izvietojums uz katra apģērba pastiprina spēcīgo grafisko efektu, ko uzsver kontrastējošās apdrukas krāsas uz melna fona. 
Vidusjūras reģiona ietekmes galvenokārt atgriežas tēlos, ko raksturo apdruka ar izteiksmīgu vizuālo efektu – ANGEL'S FEATHERS, kuru iedvesmojuši dekoratīvie motīvi uz Stafordšīras porcelāna oriģinālā kompozīcijā ar senās Grieķijas arhitektūras elementiem. Gar malām stiepjas mazi puķu pušķi, lieli ziedi savijas ar akanta lapām, tos akcentē augu stublāji un spalvu motīvi. Katrs apģērba gabals ir radīts, precīzi un akurāti izvietojot apdrukāto motīvu: viens priekšpusē, viens aizmugurē, viens piedurknēs, viens aprocēs, viens katrā malā un apakšmalā, un vēl viens – jostas daļā. Kā prasa angļu porcelāna tradīcija, šīs apdrukas galvenā krāsa ir zila uz balta fona, taču TWINSET piedāvā arī versiju rozā toņos. 


BRODERIE ANGLAISE savu maksimālo izpausmi rod kolekcijā 2021. gada pavasarim un vasarai. 
Tradicionālākajā variantā ažūra ziedu motīvs ir izšūts uz kokvilnas muslīna, kas papildus klasiski baltajai un melnajai krāsai ir pieejams arī dzīvespriecīgā koraļļu tonī. Savilkumu un krokojumu izmantošana ļauj uzsvērt šo apģērbu romantisko pusi. 
Ģeometriskais raksts, kas apvieno izšuvumus un ažūru, rotā tipisku vīriešu krekla audumu ar vertikālām svītrām, aktualizējot tā izskatu un pielietojumu. 
Vismodernākajā versijā izceļas izšuvumi un izgriezumi ar apvilktu ārējo malu. Lapu, ziedu un vijīgu vīnogulāju kombinācija rotā pieguļošu kleitu un kokvilnas mini svārkus. Izšuvumi veido vairākus Angel's Feather apdrukas elementus kompozīcijā, kas īpaši izstrādāta katram apģērba gabalam. Kontrastējošu krāsu spēle, gan klasiski balta uz melna fona, gan LED dzeltena uz bēša fona, rada iespaidīgu trīsdimensiju efektu. Vairākas šī izšuvuma detaļas ir atsevišķi izmantotas konkrētam pielietojumam uz šortiem un biksēm, vienmēr vienādās krāsu kombinācijās. 
TwinSet Latvia veikali – Rīga, Brīvības ielā 46, t/c Spice, Lielirbes 29

Reklāmraksts sadarbībā ar TWINSET

Vēl portālā

"Mēs, latvietes, jau esam mazliet matriarhāts!" Lelde Vikmane kopā ar vīru francūzi pārcēlusies uz Rīgu
Covid-19: revakcinācijas portfelī iekļaus "Valneva" vakcīnas 3
Mīla vecumdienās: ar kādiem šķēršļiem saskaras seniori, kuri cenšas veidot attiecības 2
Tēmas: Rīga, BALTA
Pievienot komentāru

13 лет спустя: как сейчас выглядят звезды сериала "Универ"

"Если бы мы потеряли еще день, я бы умерла": экс-жена Аршавина показала свое изменившееся лицо без прикрас