Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Amoralle" Rīgas modes nedēļā.

Rīgas modes nedēļas galvenās skates šogad risināsies "Hanzas peronā" 16

Mode
2019. gada 16. septembrī 12:54 2019. gada 16. septembrī 12:54
  Pastaiga
Latvijas svarīgākais notikums modes industrijā - Rīgas modes nedēļa - savā 31. sezonā (no 29. oktobra līdz 2. novembrim), mainīs savu lokāciju, un šoruden RFW galvenās skates norisināsies jaunatklātajā "Hanzas peronā".

Šoruden, kādreizējā Rīgas preču stacijas noliktavas ēka "New Hanza" teritorijā atdzimst kā koncertzāle un platforma kultūrai, mākslai, mūzikai un citiem notikumiem.

Apvienojot ēkas vairāk kā 100 gadu vēsturi ar mūsdienīgu pieeju ikdienas procesos, tapa efektīva un funkcionāla telpa ērtai pasākumu rīkošanai un baudīšanai - "Hanzas perons". Pēc rekonstrukcijas ēka saglabāja savu vēsturisko veidolu, lai kļūtu par vēl vienu atsauci uz pilsētas straujo industriālo attīstību un savā jaunajā formā pārtaptu par nozīmīgu kultūras galamērķi Rīgā.

"Hanzas perons".

"Organizējot Rīgas modes nedēļu jau 15 gadu garumā, mums vienmēr bijis svarīgi ne tikai demonstrēt starptautiskai sabiedrībai pašmāju modes industrijas labākos sasniegumus un talantīgākajiem no jauniem māksliniekiem iedot starta iespēju, bet arī atklāt jaunākās un interesantākās vietas Rīgas kartē.

Restaurētais "Hanzas perons" ir tiešām interesanta un stilīga vieta, kas Rīgas kultūras notikumu dzīvi padarīs daudzveidīgāku," atzīst Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

No š.g. 29. oktobra līdz 2. novembrim RIGA FASHION WEEK profesionālo modes skašu programmas ietvaros savas jaunākās 2020. gada pavasara-vasaras sezonas pret-a-porter sieviešu un vīriešu modes kolekcijas demonstrēs labākie Latvijas modes mākslinieki un aicināti dizaineri no citām valstīm.

Vēl portālā

Ko veselībai var nodarīt pārāk daudz uzņemts dzeramais ūdens 1
Ko sola zvaigznes šodienai: horoskops visām zīmēm 23. janvārim
Bijušo "Mis Visums" nosauc par pārāk resnu, lai viņa izmantotu "Instagram" 3
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган после переезда в Канаду уволила свою главную помощницу

Принц Гарри «невероятно сблизился» с тещей в Канаде