Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saoirse Ronan (Foto: Rob Latour/REX/ Vida Press)

24 gadus vecā Sērša Ronana izbauda, ka viņu mēdz salīdzināt ar mūsdienu Merilu Strīpu 6

Cilvēki
2019. gada 4. februārī 07:45 2019. gada 4. februārī 07:45
  Zane Dzene | Pastaiga
Zilacainās Sēršas Ronanas, kuras vārds ‘Saoirse’ īru valodā nozīmē brīvība, karjeras īsais rezumē ir apbrīnojami ietilpīgs – tikai 24 gadi un jau trīs nominācijas Oskaram.

Sērša nospēlējusi virkni lomu dažādu žanru filmās, un nevienā no tām nav likusi vilties. Tēlošanas talants šai Bronksā dzimušajai īru aktieru meitai, kuras bērnība aizritēja Dublinā, ir asinīs.

Pavisam jaunu skatītāji viņu iepazina televīzijā, tad sekoja lielais ekrāns, turklāt uzreiz ar panākumiem – filma Piedošana Sēršu iekļāva starp Oskara nominantiem, kaut viņai bija tikai 13. Triumfālos panākumus turpināja filmas Dārgie pīšļi (2009.), Bruklina (2015., nominācija Oskaram) un Lady Bird: Laiks lidot (2017., nominācija Oskaram).

Šogad pirmizrādi svinēja pēc Čehova darba motīviem uzņemtā drāma Kaija, un janvārī uz lielajiem ekrāniem nonākusi vēsturiskā drāma Marija, Skotijas karaliene, kurā viņa atveido galveno lomu (aplausi jau skan!). Turklāt filmēšanas laikā viņa un skotu aktieris Džeks Loudens kļuvuši par pāri.

Aktrisi uzteic par prasmi attēlot dažādus akcentus, 2016. gadā viņa debitēja Brodvejā, ir gan Īrijas, gan ASV pilsone, diezgan labi pārvalda cīņas mākslas. Amerikāņu klasikas Mazās sievietes ekranizācijā piedalīsies arī Timotejs Šalamē, un to režisē Grēta Gērviga. Šī trijotne bija atbildīga par filmu Lady Bird: Laiks lidot.

Filmā Lady Bird: Laiks lidot (2017) (Foto: Publicitātes foto)

Sērša ir Deivida Linča cienītāja un atzīst, ka viņas profesijas noslēpums ir vienkāršs: “Esi tā persona, kuru spēlē! Tā ir aktiermāksla. Tu izliecies, ka esi kāds cits.”

Viņa ir piedalījusies arī Eda Šīrana dziesmas Galway Girl videoklipā, kritizē medijus par klišejisku īru atveidošanu un izbauda to, ka viņu mēdz salīdzināt ar pašu Merilu Strīpu.

Saistītās ziņas

Merilas Strīpas jezga ar kleitu "Oskaru" vakarā. Sastrīdas ar dizaineri, izvēlas citu un tajā gandrīz paklūp 1
Augstdzimusī modele Kara Delaviņja izaicina Holivudu 16
Ābols no ābeles tālu nekrīt: šie slaveno vecāku bērni ir modeļu biznesa zvaigznes 20

Vēl portālā

Sieva jūtas nodota: vīrs 30 gadus noslēpumā turējis neķītru aizraušanos 12
Pētījumā atklāj, kādi tējas maisiņi satur miljardiem plastmasas daļiņu
Enerģētiski spēcīgs laiks - horoskops visām zodiaka zīmēm no 25.05. līdz 31.05.
Tēmas: Labs kino
Skatīt visus komentārus

«Пришлось просить»: Гарри и Меган расплачиваются с долгами при помощи принца Чарльза

«Ну да, похоронили меня в очередной раз»»: Моисеев рассказал, как и на что живет после двух инсультов