Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Izglābtais četrkājainais draugs nakti pavadīja traktora siltajā kabīnē, uzraugot tīrīšanas darbu kvalitāti. (Foto: “AlterNip”/Facebook)

Sniega tīrītāji Rīgā no nosalšanas izglābj bulterjeru 3

Mūsu mīluļi
2023. gada 4. decembrī 04:04 2023. gada 4. decembrī 04:04
  Jauns.lv
Ar sirsnīgu stāstu dalījies Rīgas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums “Alter Nīp” – tā darbinieki, tīrot sniegu, atraduši un nav ļāvuši nosalt sunim.

“Kaut ceļus tīram ar ultramodernu tehniku, vienmēr svarīgi atcerēties, ka vispirms esam Cilvēki. Mūsu kolēģi Artis Bisenieks un Arvis Alksnis tīrīšanas darbu laikā, naktī atrada šo miniatūro bulterjeru. Kažoks Latvijas ziemai gaužām nepiemērots, pats saskumis,” savā “Facebook” lapā vēsta “Alter Nīp”.


Puiši nekavējoties ziņojuši patversmēm, bet ir situācijas, kad nevar gaidīt. Galu galā četrkājainais draugs kopā ar Arvi Alksni visu nakti pavadīja traktora siltajā kabīnē, uzraugot tīrīšanas darbu kvalitāti. Centās būt uzcītīgs, starp iemigšanas reizēm.

No rīta jau tapa zināmi saimnieces kontakti, un palīgs nogādāts mājās. Kā noskaidrojās, bija pazudis jau divas dienas, sniegos un salā... “Saimnieces prieks bezgalīgs līdz asarām. Mūsu – patiess. Lai visi mīļie ir ar Jums! Lai ģimeniska pirmā advente!” novēl “Alter Nīp”.

Foto: “AlterNip”/Facebook

Izglābtais četrkājainais draugs nakti pavadīja traktora siltajā kabīnē, uzraugot tīrīšanas darbu kvalitāti.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Jēkabpils novadā baļķvedējam izbirst baļķi; tajos ietriecās pretimbraucošais dīzeļdegvielas vedējs 1
Pamatīga jezga soctīklos - Andris Kivičs dusmās par parodiju necenzētiem vārdiem izlamā Baibu Sipenieci
"Es nolēmu neraudāt par dzīvi" - 25 gadus vecās Danielas pēdējā vēstule, zaudējot cīņu ar vēzi
Skatīt visus komentārus