"Jaunā viļņa" rīkotājs Krutojs noīrējis Nacionālās operas Lielo zāli savas dzimšanas dienas svinībām
Igora Krutoja dzimšanas dienas svinības ik gadu izvēršas par vienu no svarīgākajām ballītēm "Jaunā viļņa" laikā Jūrmalā. Šogad viņš svinības iecerējis pašā Rīgas centrā, noīrējot operas Lielo zāli. Tēti saviesīgos pasākumos labprāt pavada arī viņa meita Aleksandra (attēlā).
2014. gada 21. jūlijs, 19:45

"Jaunā viļņa" rīkotājs Krutojs noīrējis Nacionālās operas Lielo zāli savas dzimšanas dienas svinībām

Jauns.lv

"Jaunā viļņa" organizators Igors Krutojs noīrējis Latvijas Nacionālās operas Lielo zāli savas dzimšanas dienas svinībām, apstiprināja LNO sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Sprindža.

Krutojs saviesīgajam pasākumam noīrējis operas Lielo zāli ar tai piegulošajām telpām. Tas mūziķim izmaksājis 9873 eiro. Savu 60.dzimšanas dienu viņš svinēs 29.jūlijā.

Krutojs ir Krievijas Tautas mākslinieks un vairāk nekā 300 kompozīciju autors. Viņa sacerētās dziesmas ir Allas Pugačovas, Valērija Ļeontjeva, Alsu, Laimas Vaikules, Mihaila Šufutinska un daudzu citu estrādes zvaigžņu repertuārā.

Krutojs ir arī holdinga "ARS" un "ARS - Records" prezidents, kas nodarbojas ar koncertu organizēšanu. Tāpat viņš ir producējis pārraides Krievijas televīzijā.

Jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis" sāksies rīt un ilgs līdz 27.jūlijam. Krutojs uz konkursu ierodas šodien.

Jau ziņots, ka ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) liedzis Latvijā ieceļot trīs plaši pazīstamiem Krievijas dziedātājiem - Oļegam Gazmanovam, Josifam Kobzonam un Allai Perfilovai, kura pazīstama ar skatuves vārdu Valērija. Šiem māksliniekiem bija paredzēts uzstāties "Jaunā viļņa" koncertos.

LETA/ Foto: Eduards Paņičevs