Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kāju zaudējusī popzvaigzne Viktorija stāsta par ģimeni un bērnību Latgalē
20 gadu vecumā Viktorija nolēma veikt brīvprātīgu slimās kājas amputāciju zem ceļa, kas pavēra iespējas dažādiem eksperimentiem ar imidžu un arī ceļu uz modeles karjeru.

Kāju zaudējusī popzvaigzne Viktorija stāsta par ģimeni un bērnību Latgalē

Slavenības
2014. gada 20. decembrī 20:41 2014. gada 20. decembrī 20:41
 
Lēmums pirms 15 gadiem no Latvijas pārcelties uz Londonu mainīja visu dzīvi, - tā ekskluzīvā intervijā "LNT Ziņām" Londonā atzina Latvijā dzimusī dziedātāja un modele Viktorija Modesta, kas pēdējās nedēļas laikā plašu sabiedrības uzmanību iemantojusi kā pasaulē pirmā popzvaigzne ar invaliditāti.

“Es sev bieži jautāju, kāda būtu mana dzīve, ja mēs nebūtu aizbraukuši. Es to nevaru iedomāties,” intervijā atzina 26 gadus vecā Viktorija. Ģimene uz dzīvi Londonā pārcēlās 1999.gadā, jo vecāki uzskatīja, ka Lielbritānijā spēs nodrošināt labāku nākotni savai meitai, kurai bija veselības problēmas.

20 gadu vecumā Viktorija nolēma veikt brīvprātīgu slimās kājas amputāciju zem ceļa, kas pavēra iespējas dažādiem eksperimentiem ar imidžu un arī ceļu uz modeles karjeru. “Tas nenotika vienas dienas laikā. Pati ideja, ka tas varētu būt interesanti, radās manai mātei. Tas bija sen. Mana māte bija ļoti stipra sieviete, un viņa neuzskatīja, ka veselības problēmu dēļ man vajadzētu būt vājai, neveiksmīgai un nelaimīgai. Viņa mani visā atbalstīja - pārvākšanās uz Londonu un sajūsma par dzīvi šeit, iespējām darīt dažādas lietas,” stāstīja dziedātāja, kura arī raksta dzeju, producē, ir dīdžejs.

Viktorija piedzima Daugavpilī neilgu brīdi pirms Padomju Savienības sabrukuma. “Sāku mācīties dziedāšanu sešu gadu vecumā, mācījos vietējā Pionieru namā Daugavpilī. Spēlēju klavieres, dziedāju bērnu vokālajā grupā, uzstājāmies Ziemassvētku pasākumos un citos koncertos,” atmiņās dalījās dziedātāja.

Arī pēc pārvākšanās uz citu valsti Viktorija mēdza apciemot savus vecvecākus Latvijā, ar kuriem bija īpaši tuva. “Man liekas, ir pagājuši trīs gadi, kopš pēdējo reizi biju Latvijā. Man ir radi Latvijā - brālēni, tantes un onkuļi, ar kuriem sazinos. Tieši pēdējās dienās esmu saņēmusi vairākus e-pastus no skolas laiku draugiem. Tas ir ļoti interesanti,” atzina Viktorija.

Viņa esot ļoti priecīga par to, ka ir tik daudz cilvēku, kuri zina, ko viņa dara Lielbritānijā, un arī viņa priecājas vairāk uzzināt par šiem cilvēkiem. “Es tiešām ļoti gribētu zināt, ko Latvija domā, un ļoti ceru, ka radīsies lielāka saistība ar Latviju. Tas ir jauns sākums,” vērtēja dziedātāja.

Viņas ģimene ir jaukta – krievu, poļu un latviešu, taču latviski dziedātāja nerunā, savukārt krieviski runā slikti. Interviju “LNT Ziņām” Viktorija sniedza angļu valodā.

Viktorija atzīst, ka patlaban pat nespēj aptvert milzīgo un negaidīto popularitāti un ir ļoti laimīga, ka beidzot piepildīsies daudzi viņas sen lolotie sapņi. “Ir tāda sajūta, ka esmu strādājusi veselu mūžību. Ļoti, ļoti smagi. Un pēkšņi vienā dienā visi manī ieklausījās,” teica māksliniece.

Viktoriju Lielbritānijā aktīvi reklamē televīzijas kanāls “Channel 4”, kas uzskata, ka popmūzikā nepieciešamas jaunas vēsmas. Kanāls plašāku sabiedrību ar dziedātāju iepazīstināja 14.decembrī, parādot miljoniem skatītāju video par viņu un viņas klipu “Prototype” konkurējošā telekanāla “ITV” dziedāšanas šova "The X Factor" fināla laikā. Pirms tam dziedātāja 2012.gadā uzstājās Londonas Paraolimpisko spēļu noslēguma ceremonijā.


Kasjauns.lv, LNT ziņas / Foto: All Over Press

Citi šobrīd lasa

Šonedēļ plāni var apgriezties kājām gaisā - horoskops visām zodiaka zīmēm no 25.01. līdz 31.01.
VIDEO: Uzņēmēja Nikola Krištopane lūdz atpazīt bezkaunīgus zagļus, kuri ielauzušies viņas namā 2
Hosams Abu Meri par laulību: "Manai sievai nav jādomā par rēķiniem"
Tēmas: Latvija
Pievienot komentāru

«Инородное тело в прямой кишке»: стилист Киркорова и Пугачевой скончался из-за интимного эксперимента

Раскрыт секрет омоложения Аллы Пугачевой: певице помогли американские технологии