foto: Matthew Rettenmund / SplashNews.com/ Vida Press
"Es brīnumainā kārtā izveseļojos": Madonna parādījusi atklātus foto ar savu jauno vīrieti
Popzvaigzne Madonna šā gada jūnijā.
Slavenības
2024. gada 10. jūlijs, 15:35

"Es brīnumainā kārtā izveseļojos": Madonna parādījusi atklātus foto ar savu jauno vīrieti

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

65 gadus vecā dziedātāja atzinusi, ka viņai bijis satriecošs gads un "Instagram" ievietojusi visnotaļ pikantu fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar kādu gados jaunu vīrieti.

Madonna pagājušajā vasarā ļoti satrauca fanus savu pēkšņo un smago veselības problēmu dēļ. Popzvaigznei tika diagnosticēta nopietna bakteriāla infekcija un viņa pat nonāca reanimācijā. Pirmo nakti intensīvās terapijas nodaļā skatuves māksliniece pavadīja bezsamaņā: viņu pieslēdza pie mākslīgās elpināšanas aparāta. Madonnas tuvinieki baidījās, ka varētu viņu zaudēt: situācija bija ļoti kritiska. Ārsti ievietoja dziedātāju medicīniski izraisītā komas stāvoklī, lai samazinātu slodzi organismam. Mediķi cīnījās par zvaigznes dzīvību. Tagad viņa pastāstījusi par piedzīvoto.

“Pirms gada es tikko biju atgriezusies mājās no slimnīcas pēc tam, kad biju pārcietusi dzīvībai bīstamu slimību, un ar vienu brīnumsvecīti rokās tik tikko varēju nostāvēt savā pagalmā. Es brīnumainā kārtā izveseļojos un pavadīju satriecošu gadu. Paldies Tev, Dievs. Dzīve ir skaista!” - soctīklā “Instagram” pie fotogrāfiju virknes dziedātāja uzrakstījusi emocionālu vēstījumu.

Popzvaigzne redzama arī apskāvienos kādam gados jaunam tumšādainam vīrietim ar tetovējumiem un drediem. Par viņa personību Madonna neko tuvāk neatklāj.

Šķiriet pa labi: