Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Madonnas meita Lurdesa Ņujorkas modes nedēļā notiekošajā „Gypsy Sport” skatē. (Foto: Vida Press)

Madonnas meita Lurdesa piesedzas ar gliemežvāku krūšturi un atrāda neskūtās kājas 17

Slavenības
2018. gada 13. septembrī 14:04 2018. gada 13. septembrī 14:04
Jauns.lv
Popmūzikas karalienes Madonnas meitai vienmēr piemitusi īpatnēja gaume. Lurdesa Marija Čikone Leona to kārtējo reizi apliecināja, kļūdama par modeli Ņujorkas modes nedēļā notiekošajā „Gypsy Sport” 2019. gada pavasara/vasaras skatē.

21 gadu vecā jauniete parādījusi, ka ir tikpat uzdrīkstēšanās kāra kā viņas superzvaigzne māte. Lurdesa skatē demonstrēja savus dotumus topiņā, kas bija izgatavots no ķēžu virknēm, pērlītēm un gliemežvākiem. Madonnas meitas plikumus piesedza vien lielākie gliemežvāki.

Lurdesa cenšas izcīnīt sev vietu modes pasaulē. Kad viņa vēl bija pusaudze, abas ar mammu izdeva kopīgu apģērbu līniju, par kuras modeli abas izvēlējās savulaik skandalozo jauniešu elku Teilori Momsenu, bet vēlāk realitātes šova zvaigzni un TV personību Kelliju Osbornu. Arī modeles darbs Lurdesai nav svešs. Viņa jau agrāk darbojusies kā modele, to skaitā pie atzītās dizaineres Stellas Makartnijas.

Lurdesa parāda neskūtas kājas. (Foto: Vida Press)

Gliemežvāku, pērļu un ķēžu topiņu papildināja drisku driskās saplēsti džinsi, kas atklāja, ka no ceļgaliem līdz papēžiem Lurdesas kājas nav skūtas un tās klāj tumšs apmatojums.

Lurdesa, tāpat kā viņas māte popzvaigzne Madonna, bieži sociālajos tīklos iestājušās par to, ka viss, kas dabisks, nav pretīgs. Kā māte, tā meita izrādījušas neskūtas paduses jau neskaitāmas reizes. (Foto: Vida Press)

Lurdesa, tāpat kā viņas māte, bieži sociālajos tīklos iestājušās par to, ka viss, kas dabisks, nav pretīgs. Kā māte, tā meita izrādījušas neskūtas paduses jau neskaitāmas reizes.

Citi šobrīd lasa

Amizanti FOTO - bārdaini vīrieši kā nāriņas pozē labdarības kalendāram 3
Vīrs ir tas, kurš negrib mīlēties. Kāpēc tā? 3
Viesi ierodas Rīgas pilī uz svinīgo pieņemšanu par godu valsts svētkiem
Skatīt visus komentārus

Российская танцовщица бросила Джонни Деппа из-за его вражды с Эмбер Херд

Такая же, как все: Скромность герцогини Кэтрин впечатлила других мам в школе раннего развития