foto: Rojs Maizītis
Dziesminieks Kārlis Kazāks savu jauno motociklu aprīkojis ar īpašu ģitāras turētāju
Kārlis Kazāks.
Slavenības
2024. gada 24. jūnijs, 11:49

Dziesminieks Kārlis Kazāks savu jauno motociklu aprīkojis ar īpašu ģitāras turētāju

Inta Mengiša

Žurnāls "Kas Jauns"

Dziesminieks Kārlis Kazāks sapratis - dodoties koncertos pa visu Latviju, nevēlas zaudēt vasaru, sēdēdams automašīnā. Tāpēc viņš izdomājis, kā ģitāru pārvadāt, braucot ar motociklu.

Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" Kārlis Kazāks pastāstījis, ka jau četrus gadus viņa braucamrīku klāstā ir ne tikai automašīna un velosipēds, bet arī motocikls. Savam jaunākajam mocim, kas iegādāts pērn, viņš ar speciālistu palīdzību izgudrojis un sarūpējis īpaši paredzētu uzkabi, lai pie braucamā varētu droši, ērti un stabili piestiprināt ģitāras futrāli.

foto: Rojs Maizītis
Jau 13. gadu Kārlis Kazāks ar domubiedriem mīsies ar velosipēdu pa Latviju un sniegs velokoncertus. Šovasar viņi viesosies Latgalē un Sēlijā. Bet uz citiem koncertiem Kārlis dosies ar savu jauno, speciāli aprīkoto motociklu.

“Jo es vēlos šajā vasarā maksimāli daudz uz koncertiem braukt ar motociklu, nevis mašīnu. Lai, esot ceļajūtīs, varētu iespējami daudz sajust un sasmaržot Latvijas brīnišķīgo vasaru. Ar sauli, vēju un dažreiz lietu mazliet,” viņš pastāsta, piebilzdams, ka nav pārtraucis arī publikas iemīļotos velomūzikas koncertus, uz kuriem, tāpat kā līdz šim, dosies, minoties ar velosipēdu.

Kārlis Kazāks prezentē savu pirmo grāmatu "Sākums mūs atrod pats"

gallery icon
45