Atskats uz "Latvijas sirdsdziesmas" 8. sezonas finālu

Finālā, kas notika 15. jūnija vakarā Lielvārdē, Rembates parkā, sacentās piecpadsmit dziesmu izpildītāji. Apkopojot tiešraides skatītāju un klausītāju balsojuma rezultātus, ...

gallery icon
154
Slavenības
2024. gada 21. jūnijs, 06:34

"Latvijas sirdsdziesmas" uzvarētājiem nākas skaidroties, vai viņi ir pāris arī dzīvē

Santa Sergejeva

Žurnāls "Kas Jauns"

Pēc aizvadītās nedēļas nogalē Lielvārdē izskanējušā "Latvijas sirdsdziesmas" fināla, kurā ar Imanta Kalniņa dziesmu "Viņi dejoja vienu vasaru" uzvarēja Francisko Havjers Fernandezs-Krūzs un Inese Ērmane, fanes pie spāņa stāvēja rindā, lai uzzinātu, vai viņi ir pāris arī dzīvē.

Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" Havjers tieši tā arī teic - sveicējus interesējis jautājums, “vai dueta partneri ir pāris arī reālajā dzīvē un cik abiem ir kopīgu bērnu”.

foto: publicitātes (Lauris Vīksne/LTV)
"Latvijas sirdsdziesmas" finālā ar Imanta Kalniņa dziesmu "Viņi dejoja vienu vasaru" uzvarēja Francisko Havjers Fernandezs-Krūzs un Inese Ērmane

Havjers, ne pirmo reizi ieviešot skaidrību, saka: “Mēs esam tikai dueta partneri un kopā esam tikai uz skatuves! Gan man, gan Inesei ir katram sava ģimene un bērni. Mēs esam tikai labi draugi un nekas vairāk!” Kā dzirdēja fināla skatītāji, saņemot balvu, Havjers gan atklāja, kas viņu iepazīstinājusi ar Imanta Kalniņa mūziku – un tā bijusi tolaik studente Agnese Guste, pēc tam – viņa mīļotā, ar kuru izveidota ģimene un pasaulē sagaidīti bērni. Ar Kalniņa dziesmām Havjers arī licis gulēt savas atvases. Tieši tāpēc šī mūzika viņam joprojām sirdij tuva. Nu bērni jau ir pieauguši un ar pirmo sievu ceļi šķīrušies. Viņam izveidojusies cita ģimene.

Uzvaru "Latvijas sirdsdziesmā" dueta partneri ar savām ģimenēm svinējuši kopā mierīgā un sirsnīgā gaisotnē. Augustā Havjers dosies uz Spāniju, lai ierasti apciemotu savus vecākus. Bet pēc tam kopā ar Inesi turpinās sniegt koncertus visā Latvijā.