foto: Publicitātes
Pārsteigums! Ģirts Ķesteris atkal bučo Kristīni Nevarausku
Ķesteris, būdams 60. jubilejas gadā, sprauni atgādina par savu vietu pašmāju sekssimbolu sarakstā.
Slavenības
2024. gada 12. jūnijs, 06:31

Pārsteigums! Ģirts Ķesteris atkal bučo Kristīni Nevarausku

Vita Zvaigznīte

Jauns.lv

Aktieri Ģirts Ķesteris un Kristīne Nevarauska, kurus savulaik saistīja mīlas jūtas, pārsteidz, atkal metoties viens otra apskāvienos.

Kā vēsta žurnāls "Kas Jauns", gatavojoties šīs vasaras lustēm jeb uzspodrinot pirms vairākiem gadiem Imanta Strada režisēto un Nika Volmāra producēto izrādi "Skroderdienas Silmačos", notikuši zili brīnumi: komandai piepulcējies reklāmists Ēriks Stendzenieks, kurš “ne reizi mūžā nav redzējis "Skroderdienas"”, un, viens otram dodot mutes, kā labpatiktos teikt Rūdolfa Blaumaņa laikabiedriem, visur redzami Ķesteris un Nevarauska. Izrādās, tāds bijis Stendzenieka plāns – spēlēt uz kolektīvo atmiņu, ka savulaik Ģirts un Kristīne bija pāris arī dzīvē. Kā zināms, Nevarauska jau piecus gadus ir precējusies ar lietuviešu režisoru Rolandu Atkočūnu un audzina dēliņu.

Kristīne Nevarauska un Rolands Atkočūns "Lielajā Kristapā 2019"

Kristīne Nevarauska un Rolands Atkočūns "Lielajā Kristapā 2019".

gallery icon
15

Lai mutētu Nevarauskas Antoniju, Ķesteris Dūdara lomā nostūmis malā Edgaru Pujātu, kurš to veiksmīgi darīja iepriekšējos gados. Niks Volmārs atklāj, ka Stendzenieks pievienojies projektam ar diviem nosacījumiem – ka “ebrejam jāsprāgst kā vēl nekad” un ka “Ķesterim ar Nevarausku jābučojas”. “Uzreiz zvanīju Ģirtam ar Kristīni un izstāstīju, kas būtu jādara. Viņi, lai arī nedaudz samulsa, tam piegāja kā profesionāli aktieri – kas jādara, jādara –, parādot Blaumaņa cienīgas kaislības,” atklāj Volmārs.

foto: Publicitātes
Ķesteris, būdams 60. jubilejas gadā, sprauni atgādina par savu vietu pašmāju sekssimbolu sarakstā.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!