Mūzika
2024. gada 3. maijs, 13:33

Noklausies - grupa "Astro’n’out" velta dziesmu Latvijas hokeja izlasei

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Grupa "Astro’n’out" veltījusi dziesmu Latvijas hokeja izlases gaitām pasaules čempionātā. Dziesma “Mūs neapturēs” ir šogad radīta versija latviešu valodā 2021. gada pasaules čempionāta oficiālajai dziesmai "For Glory and Joy".

Pirms trim gadiem grupa “Astro’n’out” radīja 2021. gada pasaules čempionāta ledus hokejā oficiālo dziesmu “For Glory and Joy”. Nu grupas dalībnieki laiž klajā dziesmas versiju latviešu valodā – “Mūs neapturēs”. Dziesma pirmo reizi Arēnā Rīga izskanēs 3. maijā pirms Latvijas un Norvēģijas izlašu pārbaudes spēles.

“Mēs ceram, ka pielikām mazu pilienu iedvesmas mūsu hokeja izlasei ar dziesmu “For Glory and Joy”, savukārt izlase ar pērnā gada panākumiem iedvesmoja mūs un visu Latviju ticēt saviem spēkiem un tiekties uz arvien lielākiem mērķiem. Jūtam, ka šis panākums nemanāmi atstāja pēdas mūsu visu pašapziņās, un arī mūsu Arēnas koncerts bija turpinājums mūsos šai “latvieši var” sajūtai,” komentē grupas soliste Māra.

Latvijas hokeja izlase godalgota ar Valsts prezidenta medaļām

Latvijas hokeja izlases spēlētāji un treneri pirmdien Rīgas pilī godalgoti ar Valsts prezidenta medaļām. Valsts prezidents Egils Levits svinīgajā pasākumā ...

gallery icon
116

“Prieks par pārsteigumu, ko mūsu hokejistiem un faniem sagādājusi grupa “Astro’n’out”. Zinām, ka līdzjutējiem patīk, ka arēnā tiek atskaņotas dziesmas latviešu valodā. Ja dziesma “For Glory and Joy” bija veltīta ikvienam hokeja draugam un līdzjutējam visā pasaulē, tad ar šo dziesmu tiek cildināti tieši mūsu puiši,” saka Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

“Dziesmas teksts tapis, iedvesmojoties no mūsu labāko izlases spēlētāju spilgtajām karjerām. Viņi ir pierādījuši, ka cilvēka potenciāls vislabāk īstenojas tad, kad gribasspēks, spīts un talants savienojas ar apbrīnojamām darba spējām un mīlestību pret savu valsti. Vienlaikus tas ir aicinājums visiem jaunajiem sportistiem ticēt sev un saviem sapņiem. Uzvarot sevi var uzvarēt arī jebkuru pretinieku! Sekosim līdzi mūsu izlases gaitām Čehijā un turēsim īkšķus ticot, ka bronza ir tikai sākums!” komentē "Astro'n'out".

Pie Brīvības pieminekļa sagaida hokejistus

Fani sagaida hokejistus pie Brīvības pieminekļa.

gallery icon
132