Mūzika
2024. gada 18. aprīlis, 14:36

Markus Riva ar jaunu dziesmu paziņo, ka gatavs jaunajai mīlas sezonai

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Tuvojoties vasarai un gada saulainajai sezonai, jaunu dziesmu latviešu valodā saviem klausītājiem piedāvā mūziķis Markus Riva.

“Mīlēsim vēl” radīta kopā ar poļu producentu Myszkovski, ar kuru Markus sadarbību uzsācis pagājušajā gadā. Riva, kurš pazīstams ar radošo darbību vairākās valodās, dziesmu latviski izdod pēc ilgāka pārtraukuma. Gluži likumsakarīgi jauns singls pašmāju klausītājus sasniedz tieši pavasara ziedēšanas laikā - vasara ir mūziķa sirdij tuvākais gadalaiks.

““Mīlēsim vēl"  ir cerību pilna dziesma par iekšēju pavasari un vēlmi atkal pilnu krūti mesties dzīvē – domāju, līdzīgas sajūtas ir bijušas ikkatram - gan pēc ieilgušas ziemas, gan noslēdzoties sāpīgākam posmam privātajā dzīvē. To sajūtu, kad atkal esi gatavs ļauties un mīlēt no jauna, to kņudinošo prieku pakrūtē arī vēlos nodot saviem klausītājiem”, stāsta Markus.

Dziesma radīta kopā ar Polijā populāro dīdžeju un producentu Leonu Miškovskiju, ar kuru sadarbība aizsākās pērn, kad Leons piedāvāja Markum iedziedāt vokāla partiju viņa dziesmā “One Night”. Singls tika izdots “Warner Music Poland” paspārnē un guva vērā ņemamus panākumus Polijā un Ukrainā, kā arī Latvijā. Pēc veiksmīga projekta abi mākslinieki saglabājuši draudzīgas attiecības, un nu pienākusi izdevība Markum aicināt uz sadarbību Myszkovski.

Kā atzīmē Markus, viņš ļoti novērtē pieredzes apmaiņu ar kolēģiem no citām valstīm  - tas dod iespēju paša skaņdarbu ieraudzīt no cita skatupunkta, veidot tam skanējumu, kāds varbūt nerastos mājās, paplašināt savu muzikālo redzesloku. Tieši tāpēc Riva jau izsenis labprāt sadarbojas ar dažādiem mūzikas producentiem Ukrainā, Amerikas Savienotajās Valstīs un citur, un ir gandarīts arī par sadarbību ar Myszkovski un tās rezultātu. Tāpat Markus turpina darbu pie sava pirmā albuma ukraiņu valodā un gatavojas aktīvajai koncertu sezonai.