foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
"Turamies kopā arī grūtos brīžos!" - Ģirta un Leonardas Ķesteru īpašās attiecības
Leonarda pasniedz Ģirtam dzimšanas dienas dāvanu. Starp abiem joprojām ir siltas un mīļas attiecības.
Slavenības
2024. gada 18. aprīlis, 06:46

"Turamies kopā arī grūtos brīžos!" - Ģirta un Leonardas Ķesteru īpašās attiecības

Santa Sergejeva

Žurnāls "Kas Jauns"

Aktieri Ģirtu Ķesteri ar bijušo sievu Leonardu Ķesteri-Kļaviņu saista ne tikai siltas un draudzīgas attiecības, bet arī rūpes par mazmeitu un ģimenes saišu stiprināšanu.

Šā gada 14. februārī, kad Ģirts Ķesteris Siguldā svinēja 60. jubileju ar iestudējuma "Vīrietis, kurš gaida" pirmizrādi, kuplajā sveicēju – radu un draugu – pulkā bija arī viena no viņa dzīves nozīmīgākajām sievietēm Leonarda Ķestere-Kļaviņa.

Ģirta Ķestera 60 gadu jubilejas svinības

Valentīndienā, 14. februārī, Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris atzīmējis savu 60. dzimšanas dienu, kurai par godu iestudēta izrāde "Vīrietis, kurš ...

gallery icon
147

Tovakar, gaidot pirmizrādi, tieši ap Leonardu arī pulcējās pārējā dzimta. Leonardas un Ģirta dēls režisors Pauls Ķesteris vecākiem jau dāvājis mazmeitu Almu Helēnu. Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" Ķestere atklāj, kas visvairāk vieno ģimeni: “Mēs esam pārņemti ar savu mazmeitu, kura mūs visus vieno. Un mums ir tik daudz darāmā, ka knapi spējam visu paveikt laikā!”

Vaicāta par viņas un Ģirta attiecībām un abu vienotību, aktiera bijusī sieva saka: “Mēs savus pienākumus viens pret otru ļoti labi apzināmies. Mums nemaz nav tāda brīvā laika, ko pavadīt kopā, jo abi kā vājprātīgi strādājam. Mēs esam vecāmāte un vecaistēvs, kas – tieši tāpat kā tad, kad bijām mamma un tētis, – ņemamies kā traki, lai visu izdarītu vietā un laikā. Un mēģinām turēties kopā arī grūtos brīžos.”

Aktiera jubilejas banketā Leonarda, pirms pasniedza bijušajam vīram dzimšanas dienas dāvanu, uzrakstīja personisku novēlējumu. Tāpat arī viņa pilnībā pārzina bijušā vīra gaumi un zina, ar kādām dāvanām viņu izdosies iepriecināt. Leonarda esot pieradinājusi Ģirtu pie "Tom Ford" smaržām, un tagad tās kļuvušas par viņa iecienītāko aromātu. Savukārt vēl pirms kāda laika Ģirts ar dēlu Paulu bija iepriecinājuši Leonardu ar skaistu dāvanu, sarūpējot viņai atpūtas braucienu uz ārvalstīm.

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Leonarda pasniedz Ģirtam dzimšanas dienas dāvanu. Starp abiem joprojām ir siltas un mīļas attiecības.

Jubilejas svinībās skaidri bija redzams, ka Leonardai ir arī sirsnīgas attiecības ar bijušā vīra meitu Esteri Almu, kas dzimusi aktiera attiecībās ar aktrisi Aiju Dzērvi.

Savukārt 4. aprīlī Ģirts, Leonarda un abu dēls Pauls apmeklēja režisora Dāvja Sīmaņa filmas "Marijas klusums" pirmizrādi. Pirms filmas aktieris iepozēja ar dēlu Paulu pie foto sienas un abi “uztaisīja selfiju”.

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Tēvs un dēls - Ģirts un Pauls Ķesteri filmas "Marijas klusums" pirmizrādē.

Savukārt pēc filmas, kad Ģirts bija aprunājies un pieņēmis apsveikumus no pirmizrādes viesiem, ģimenes kompānija atkal apvienojās. Leonarda Ķestere pēc pirmizrādes pastāstīja, ka "Marijas klusums" ir izcila filma, kas jānoskatās ikvienam, jo tā ir viena no labākajām un nopietnākajām latviešu kinolentēm: “Ir skaidrs, kāpēc šī filma arī Berlīnes kinofestivālā saņēma atzinību. Manuprāt, Ģirtam tā ir viena no viņa labākajām kino lomām. Ļoti spēcīga un pārliecinoša, kas tikai vēlreiz apstiprina, ka Ģirts ir izcils, profesionāls un lielisks aktieris.”

Filmas "Marijas klusums" pirmizrāde

2024. gada 4. aprīlī kinoteātrī "Splendid Palace" notika režisora Dāvja Sīmaņa filmas "Marijas klusums" pirmizrāde.

gallery icon
199