"Krēslas" zvaigzne Stjuarte pametīs aktrises karjeru, lai pievērstos citām mākslas formām
Stjuarte: "Es dodos atvaļinājumā, jo esmu strādājusi divus gadus bez apstājas. Esmu aktrise, un tas ir mans mākslas veids. Es sāku ļoti agrā vecumā, tāpēc mani vienmēr baida doma par citām mākslas formām, kuras gribētu izmēģināt."
Slavenības
2014. gada 27. oktobris, 21:49

"Krēslas" zvaigzne Stjuarte pametīs aktrises karjeru, lai pievērstos citām mākslas formām

Jauns.lv

Amerikāņu aktrise Kristena Stjuarte iecerējusi paņemt pārtraukumu savā aktrises karjerā.

Nesenā intervijā Stjuarte sacīja, ka beidzies darbs pie viņas "pēdējās" filmas - futūristiskā trillera "Equals", kurā viņa un britu aktieris Nikolass Holts spēlē galvenās lomas.

"Es dodos atvaļinājumā, jo esmu strādājusi divus gadus bez apstājas. Esmu aktrise, un tas ir mans mākslas veids. Es sāku ļoti agrā vecumā, tāpēc mani vienmēr baida doma par citām mākslas formām, kuras gribētu izmēģināt. Man būs garš pārtraukums," laikrakstam "USA Today" sacīja 24 gadus vecā aktrise.

"Es nopirkšu telpas netālu no Losandželosas centra un darīšu tur lietas ar savām rokām," turpina Stjuarte. "Tādu lēmumu es pieņēmu pirms dažām nedēļām. Es izveidošu īsfilmu un vēl daudzas citas lietas. Es nezinu, kādā veidā to izdošu, taču nepaturēšu to tikai sev. Es visu laiku rakstu."

Stjuartes jaunākā filma ir militārais trilleris "Camp X-Ray", kurā viņa attēlo jauniesaukto Eimiju Kolu. Viņas spēlētā varone pievienojās armijai, lai "būtu daļa no kaut kā lielāka par viņu pašu un viņas mazpilsētas izcelsmi", taču tā vietā kļūst par Gvantanamo cietuma sardzi.

Filmas pirmizrāde notika Londonas kinofestivālā, taču izlaišanas datums kinoteātros vēl nav zināms.

LETA/Foto: All Over Press